Dobrý den, Mám letět do Ruska a když vyplňuji vízum, je zde kolonka "číslo cestovního pojištění". Mám c.p. k embosované kartě a když jsem si to vyřizoval v bance, dostal jsem jen potvrzení že toto pojištění mám, ale nevím od jaké pojišťovny a především neznám hlavně číslo toho pojištění. Dnes je bohužel neděle (na infolince mě odkazují na jakousi pojišťovnu, kam mohu ale zavolat až ve všední den) a potřebuji to vyřídit co nejrychleji, proto prosím o radu. Děkuji .

Číslo cestovního pojištění

Založil(a) ve fóru Co se nevešlo

3 reakce

Dobrý den,
Mám letět do Ruska a když vyplňuji vízum, je zde kolonka "číslo cestovního pojištění". Mám c.p. k embosované kartě a když jsem si to vyřizoval v bance, dostal jsem jen potvrzení že toto pojištění mám, ale nevím od jaké pojišťovny a především neznám hlavně číslo toho pojištění. Dnes je bohužel neděle (na infolince mě odkazují na jakousi pojišťovnu, kam mohu ale zavolat až ve všední den) a potřebuji to vyřídit co nejrychleji, proto prosím o radu.
Děkuji

0

Zkuste se podívat přes internetové bankovnictví, kde může být smlouva o pojištění k nahlédnutí nebo stažení.

0 Citovat

ja konkretne od mojej banky poistenie nemam, ale ku karte som dostalv pripade ze by som si ho predsi chcel ,,aktivovat,, akoby poistnu zmluvu od poistovne aj s cislom a vsetkym, akorat ze ako som napisal, musel by som to cez infolinku banky aktivovat ... konkretne sa jedna o cesku Raiffku a oni maju poistenie od UNIQA ... treba to taky nekde mas smiley

0 Citovat

Děkuji, vyřešeno poměrně jednoduchým způsobem - novou pojistkou u jiné společnosti smiley . Bylo mi řečeno, že s uznáváním takto uzavřených pojištění může být v rámci zemí jako je Rusko problém. Nabízí se teda otázka proč to vůbec existuje smiley

0
3 reakce