Ahoj, ve stručnosti, chtěl bych se jako totální amatér zeptat, před měsícem jsem si nechal udělat nový pas. Podmínkou víza do SAE je mít pas platný následujících 6 měsíců nebo musí mít člověk ten pas už předtím alespoň 6 měsíců platný ? Díky moc za odpověď. .

SAE platnost pasu

Založil(a) ve fóru Co se nevešlo

4 reakce

Ahoj, ve stručnosti, chtěl bych se jako totální amatér zeptat, před měsícem jsem si nechal udělat nový pas.
Podmínkou víza do SAE je mít pas platný následujících 6 měsíců nebo musí mít člověk ten pas už předtím alespoň 6 měsíců platný ? Díky moc za odpověď.

0

První varianta. Musí být platný následujících 6 měsícl. Jde např. o to, že kdybys v nějaké zemi musel nuceně déle zůstat, tak aby ti mezitím nevypršel pas. smiley

0 Citovat

Zdravím, příští rok v lednu mi končí platnost pasu.Mám v plánu v únoru letět na Maledivy,ale již teď pokukuji po letenkách.Musím si tudíž nechat vystavit pas nový? Děkuji za odpověď.

 

0 Citovat

No, pokud pokukujete po letenkách, tak ne, určitě pas netřeba vystavovat není potřeba.

Ale je vhodné ho mít, až budete dělat checkin.

Čili vlastně - co vám brání si ho nechat udělat už teď? .) 

1 Citovat

Hana Budková napsal(a):

Zdravím, příští rok v lednu mi končí platnost pasu.Mám v plánu v únoru letět na Maledivy,ale již teď pokukuji po letenkách.Musím si tudíž nechat vystavit pas nový? Děkuji za odpověď.

rozhodně vám neuškodí si o něj zažádat, ale k nákupu letenky ho nepotřebujete

1
4 reakce