Směnárna

Založil Josef Kozelka před 3 lety ve fóru Co se nevešlo

Aktuální info k výběrům v Thajsku - Citibank v BKK pořád zdarma, ostatní banky 200THB.

Trochu jsem hledal info ohledně těch poplatků za výběry v bankomatech v Thajsku (roste to tam každým rokem) a našel jsem tuto zajímavou stránku:
http://www.dontworryjusttravel.com/asia ... t-atm-fee/
Trochu mi trvalo, než jsem to přelouskal, ale je to tak - bankomaty Citibank poplatek neúčtují. Nevýhodou je, že jsou ve městě asi jenom tři smiley (více jsem jich tady http://www.findmyciti.com/th/ nenašel...ale třeba jsem blbě hledal). Jinak na té stránce se píše, že se dá vybírat bez poplatku nyní ještě u ATM HSBC (vzdali se maloobchodního podnikání).

Zdravím, mám na prodej zhruba 12.000 srílanských rupií, má někdo zájem? Nechci na tom nijak vydělat, ale pouze zbavit. Případný zájemce ať navrhne cenu a formu doručení. Oficiální kurz je něco mezi 17-18 kč za 100 rupií. smiley

dyžtak mejl: ourednikjakub@seznam.cz nebo Facebook "Jakub Ouředník"

Zdravím cestovatelé kdyby měl někdo Mauricijské rupie a chtěl se jich zbavit rád pomůžu pište sem nebo email:pepjoe007@email.cz
Díky moc smiley

Jestli se chce někdo zbavit JPY nebo RUB za střed (obyčejné množství smiley), tak se ozvěte na norbic(at)email.cz

Lehce OT, lehce možná naivní, ale proč se nezeptat.

Pokud by někdo měl zbytečnou minci z nějakého státu, kde se neplatí eurem a není zcela běžná (asijské státy, Jižní Amerika), měl bych zájem. Prostě jakýkoliv kousek, bylo by to pro radost jednoho člena rodiny, který nikdy necestoval.
Komplikace je ta, že nejsem z Prahy. Takže by jste museli v případě zájmu to dát do obálky a za 10Kč poslat:) Náklady proplatím, více v poště, díky smiley

Ahoj, měl bych vážný zájem o srilanske rupie, pokud je někdo z vás , rád bych je od Vás vykoupil, jsem z Prahy a můj mail je petesams@seznam.cz.
Díky

Ahoj,

Nabízím k prodeji 660 CNY (RMB) + 10 CNY jako bonus (bankovka je roztržená napůl a slepená izolepou, čehož jsem si bohužel nevšiml, někde by se ale možná dala udat). Peníze mi zbyly z přestupu v Šanghaji. Nabízím v kurzu 1 CNY = 3,60 CZK, tedy dohromady za 2376. Ideáně Praha.

Ahoj, nevíte někdo, kde v Praze nakoupit čínské juany?

Klasika třeba u Araba v Jindřišské, obvykle má nejlepší kurzy, nebo zkusit najít lepší kurz v okolních směnárenských ulicích Panská a Politických vězňů.

http://www.prahaexchange.cz/index2.php?site=3

Ačkoliv nemá na webu uvedený juany, tak je vždycky má. Pokud bys potřeboval nějakou větší částku třeba nad 10000 juanů, tak zavolej předem, sežene požadovaný obnos.

Thajsko - Může někdo napsat, jaký kurs je momentálně pp přepočtu na českém účtu při výběru z bankomatu vč. poplatku 200 THB a u které banky ? Děkuji za informaci.

ahoj Pavle, moc nerozumím dotazu. Já bankuji u HSBC v UK a u Unicreditu v ČR, předpokládám že používají stejný proces. Jistý si jsem jen u HSBC protože vydělávám v UK a mé výdaje v zahraničí platím z HSBC účtu. Při platbě debetní i kreditní kartou se používá aktuální VISA exchange rate https://www.visaeurope.com/makin...ange-rates . Na debetní mám 2% a na kreditní 2,75% exchange fee. Své exchange fee zkontroluj na stránkách své banky a dosaď si to do kalkulačky na stránkách VISA. Mastercard to ASI bude mít velmi podobně.

Dobrý den, Ahoj cestovatelé,

nabízím k výměně čínské yuany (RMB). Mohu i klidně větší množství. Na kurzu se lze domluvit tak aby byl výhodný pro obě strany. Ideálně Praha a okolí. V případě zájmu prosím pište na messik.v@gmail.com

Koupím JORDÁNSKÉ dináry, klidně i malé množství.

Přihlášení a registrace