Zdravím! Rád bych se poptal zde přítomných cestovatelů zda se někdo v blízké době nechystá do výše zmíněných zemí. Sám jsem všechny tři země navštívil (turecko a egypt vícekrát) a pokaždé jsem si jako suvenýr přivezl tabák do vodní dýmky (pro vlastní spotřebu). Tentokrát letíme s manželkou do Řecka, takže si můj oblíbený suvenýr nedovezu. Našla by se nějaká ochotná duše, která by mi tabák dovezla? Není se čeho bát, dovoz není zakázaný, je na něj jen uvalen množstevní limit dovozu (podobně jako na alkohol). U tabáku je to 1kg, já budu velmi štastný i za 100g Děkuji mnohokrát. .

Suvenýr - Egypt, Turecko, Dubaj

Založil(a) ve fóru Co se nevešlo

0 reakcí

Zdravím!
Rád bych se poptal zde přítomných cestovatelů zda se někdo v blízké době nechystá do výše zmíněných zemí. Sám jsem všechny tři země navštívil (turecko a egypt vícekrát) a pokaždé jsem si jako suvenýr přivezl tabák do vodní dýmky (pro vlastní spotřebu). Tentokrát letíme s manželkou do Řecka, takže si můj oblíbený suvenýr nedovezu.
Našla by se nějaká ochotná duše, která by mi tabák dovezla? Není se čeho bát, dovoz není zakázaný, je na něj jen uvalen množstevní limit dovozu (podobně jako na alkohol). U tabáku je to 1kg, já budu velmi štastný i za 100g smiley
Pokud by mi někdo chtěl udělat radost, poradím jak a kde tabák koupit, aby s tím byly co nejmenší starosti. Samozřejmě vše zaplatím i s malou provizí smiley
Děkuji mnohokrát.

0
0 reakcí