Ahoj, mám dotaz na světaznalé cestovatele. V zimě poletím z Okinawi přes Tokio, v Tokiu mám děvět hodin času na přestup, má smysl vůbec přemýšlet nad tím, že bych vyšel z letiště a alespoň v okolí Haneda airport něco prohlédl a okusil atmosféru nočního Tokia? Nebo si už raději rovnou mám vzít polštář a počítat s čekáním na letišti?  .

Devět hodin v Tokiu

Založil(a) ve fóru Co se nevešlo

5 reakcí

Ahoj, mám dotaz na světaznalé cestovatele. V zimě poletím z Okinawi přes Tokio, v Tokiu mám děvět hodin času na přestup, má smysl vůbec přemýšlet nad tím, že bych vyšel z letiště a alespoň v okolí Haneda airport něco prohlédl a okusil atmosféru nočního Tokia? Nebo si už raději rovnou mám vzít polštář a počítat s čekáním na letišti? smiley

0

Ahoj,
to asi záleží na preferencích, financích, čase kdy tam budeš, jestli budeš mít zavazadlo atd. Z Hanedy se dá dojet docela rychle do města, ale nevím jak přes noc smiley. Noční Shinjuku je celkem zajímavý pohled - osvícené mrakodrapy v Evropě jen tak nepotkáš. Osobně víc nepovím, já tam byl jen přes den/večer... ale třeba tady pár rad najdeš: http://www.japan-guide.com/e/e3060.html

0 Citovat

Díky za odpověď! V Tokiu jen přestupuji, kufry vyzvedávat nebudu, takže pokud to bude jen trochu možné, tak bych se na noční velkoměsto pokusil mrknout. Abych se měl na co těšit při dalším plánovaném výletu tímto směrem smiley

0 Citovat

Ak ti staci vidiet nocne velkomesto, tak 8 hodin je casu az az smiley kludne si vybehni

0 Citovat

Určitě do města vyraz, jen počítej s tím, že většina parků bude v noci zavřených. Minimálně na jedno tokijské centrum ti však čas vystačí smiley

0 Citovat

Paráda! To rád slyším! Dám si takovou drobnou ochutnávku a v další plánované cestě si na Tokio už nechám více času smiley

0
5 reakcí