Ahojte cestovatelia, v sobotu idem do athen a chcel by som niejake tipy na vylety a mozno aj na niejake ostrovy ktore su pobliz a da sa tam dostat trajektom. Tiez niejake plaze by bolo docela uzitocne. Viem, ze nemozem ocakavat nic super v Athenach ale nieco co je mozne dosiahnut do 2 hodin(trajektom, metrom autobusom...). Tiez by som bol vdacny za niejake miesta skryte pred turistami o ktorych vedia len domaci. Take male perlicky.  .

Atheny tipy na vylet

Založil(a) ve fóru Co se nevešlo

1 reakce

Ahojte cestovatelia,

v sobotu idem do athen a chcel by som niejake tipy na vylety a mozno aj na niejake ostrovy ktore su pobliz a da sa tam dostat trajektom. Tiez niejake plaze by bolo docela uzitocne. Viem, ze nemozem ocakavat nic super v Athenach ale nieco co je mozne dosiahnut do 2 hodin(trajektom, metrom autobusom...).
Tiez by som bol vdacny za niejake miesta skryte pred turistami o ktorych vedia len domaci. Take male perlicky. smiley

Vopred dakujem.

0

no pozri sa na vychod od Aten, tam ako je Artemida, Rafina... nebol som tam osobne ale co som videl fotky znamych tak vyzera to OK . Mali by tam chodit aj busy z Aten..co pozeram napr. "Most people that go there for the Agios Nikolaos beach use bus #305 from Nomismatokopio metro station. Bus #304 (also from Nomismatokopio) ends up at Vavrona district. Local districts are served by #322 (Ag.Kyriaki) and #323 (Vavrona)"

0
1 reakce