Ahoj, jak je to dnes s navstevou izraele a arabskych zemi na jeden stejny cestopvni pas, kdysi jsem zaslechl, ze je lepsi nemichat razitka z izraele a od arabu v jednom pasu, plati to stale a mam si udelat dva pasy, nebo je to uz jedno ? v prosinci letim do izraele a mam v pasu razitka ze SAE a z Omanu a pruisti rok urcite chci opet do SAE a mozna do Iranu dekuji TH .

jeden pas pro izrael a arabske zeme

Založil(a) ve fóru Víza, odletové taxy, upozornění

Petr76 napsal(a):

Vy chcete emigrovat z Ománu?

Už mi to došlo :-) Díky nějak jsem si nevšiml chybičky :-D

0 Citovat

Ahoj,na Silvestra jsme se vrátili z Ománu a máme razítka z Izraele.. všechno v pohodě.. nikdo nic neřešil..

0 Citovat

Korcula napsal(a):

Ahoj,na Silvestra jsme se vrátili z Ománu a máme razítka z Izraele.. všechno v pohodě.. nikdo nic neřešil..

Super mockrát děkuji za info.

0 Citovat

A ještě jsem zapomněl poděkovat,, Tonic,,za radu ohledně nedodržení zpátečního letu Zanzibar, Omán,Mnichov a Lux.. vše proběhlo tak jak říkal bez problemu jsme si koupili viza na letišti v Muscatu..

0 Citovat

niet zac, som si musel vyhladat co som vlastne radil :)

Myslim, ze v tomto pripade boli aj skusenosti, ze dokonca stacilo nastupit v Mnichove na ten let. Boardign passy na Oman Air nedokazali vydat v LUX. Ale zase to uz by bol velmi velky risk.

0 Citovat

Ano byl si to ty....jasne, toto bude ok, ked uz tak takto sa to ma robit :)

0 Citovat

Máš pravdu myslím, že nějací češi letěli z Mnichova....

0 Citovat

Len mierny update ohľadne razítok - už aj na Ovde dávajú papierik(y) namiesto pečiatky.

0 Citovat

No i na uších od batohů.. taky papírky..

0 Citovat

Měl byste někdo aktuální zkušenost s izraelským razítkem v pase při cestě do Dubaje?  Díky moc

0 Citovat

petra_s napsal(a):

Měl byste někdo aktuální zkušenost s izraelským razítkem v pase při cestě do Dubaje?  Díky moc

Omg

0 Citovat

To snad neni mozny,ty napises do vlakna, ktery ma 2 strany a kde mas jasny odpovedi na svuj nesmyslnej dotaz a predtim nez ho polozis, se nenamahas si ho ani precist?

Tebe urcite do Dubaje nepusti,jestli existuje karma. 

0 Citovat

ja by som zobral len obciansky pre istotu, pas ani nebral, co keby ho nasli

0 Citovat

Průkazka do knihovny stačí. Čím méně detailů v dokladu, tím lépe.

0 Citovat

Hlavne at si nezapomene fotku sebou a detail. Kdyz jsem si vyrizoval pas kvuli Dubaji novy a neposkvrneny, tak na magistratu tvrdili,ze staci OP :D :D 

0 Citovat

No není nad Vaše velmi užitečné komentáře, možná kdybyste se jich zdrželi, pak by vlákno nemělo 2 strany, které jsem kupodivu i předtím přečetla a vzhledem k tomu, že na začátku Veronika píše, že to problém je a jediný, kdo prohlásil, že to problém není je Eremi mi šlo o aktuální situaci, neboť MZV mi rovněž tvrdí, že to problém je. Ale díky za Vaše jistě podnětné komenty, ani se nedivím, že normální lidé odepíší spíše do zprávy  ;-)

0 Citovat

petra_s, ke na MZV pisu ze to je problem? posli prosim link, ja som pozeral tu

https://www.mzv.cz/jnp/cz/encykl...ments.html


a ak chapem dobre, veronika spominala, ze problem na ceste do IZRAELA, nie do UAE.

V sucasnosti by si s  Jemenskou peciatkou bol podozrivy uplne vsade, aj v arabskych krajinach.

Veronika napsal(a):

Ahoj, da se, ale porad delaji problemy. Je lepsi mit 2 pasy. Kamarad co ma hodne v oblibe Yemen, Oman apod. mel ted dost problemy v Izraeli, hodinu ho pry vyslychali a pry to bylo docela drsny.

0 Citovat

Na MZV jsem volala, takže bohužel link nepošlu. Zajímaly mě jen Vaše zkušenosti, nepřijde mi na tom zas tak moc divného... 

0 Citovat

Z jakého roku máš to izraelské razítko v pase? Nově už dávají jen papírky, které jednoduše zahodíš po návratu.

0 Citovat

Leoš Literák napsal(a):

Z jakého roku máš to izraelské razítko v pase? Nově už dávají jen papírky, které jednoduše zahodíš po návratu.


Já ne, to bych už jinak měla vlastní zkušenosti, právě, že už z roku 2011 a prý je nedávají od 2013. Každopádně skvělé, že to tak dělají. 

0 Citovat

petra_s napsal(a):

Na MZV jsem volala, takže bohužel link nepošlu. Zajímaly mě jen Vaše zkušenosti, nepřijde mi na tom zas tak moc divného... 

Vůbec to neřeš, už nikam nevolej a nehledej problémy, kde žádné nejsou, osobně jsme byl loni v UAE s izraelským razítkem v pase z roku 2016.
0 Citovat

Eremi má pravdu taky mám  izraelské razítko v pasu a vracel jsem se   loni na Silvestra z Dubaje ....a bez problému 

0 Citovat

V Dubaji by byl mnohem větší problém dvoulitrová Vodka v baglu, než razítko z Izraele

0 Citovat

norbic napsal(a):

V Dubaji by byl mnohem větší problém dvoulitrová Vodka v baglu, než razítko z Izraele

Kosher Vodka samozrejme :))

0 Citovat

norbic napsal(a):

V Dubaji by byl mnohem větší problém dvoulitrová Vodka v baglu, než razítko z Izraele


Neni, v Abu Dhabi pri vstupe do Sheik Zayid mesity nas pred vstupom prehladali. Spolucestujucej nasli 3 flasky ktore zabudla vybalit z priletu z Ukrainy, a jedine co musela spravit bolo ich vyhodit. A vyhadzovat ich bola so sprievodom, ale inac nebol problem :)
0