Ahoj, jak je to dnes s navstevou izraele a arabskych zemi na jeden stejny cestopvni pas, kdysi jsem zaslechl, ze je lepsi nemichat razitka z izraele a od arabu v jednom pasu, plati to stale a mam si udelat dva pasy, nebo je to uz jedno ? v prosinci letim do izraele a mam v pasu razitka ze SAE a z Omanu a pruisti rok urcite chci opet do SAE a mozna do Iranu dekuji TH .

jeden pas pro izrael a arabske zeme

Založil(a) ve fóru Víza, odletové taxy, upozornění

voughne napsal(a):


Neni, v Abu Dhabi pri vstupe do Sheik Zayid mesity nas pred vstupom prehladali. Spolucestujucej nasli 3 flasky ktore zabudla vybalit z priletu z Ukrainy, a jedine co musela spravit bolo ich vyhodit. A vyhadzovat ich bola so sprievodom, ale inac nebol problem :)


Taková škoda :D

0 Citovat

Na to, že zabudla, se tedy docela pronesla... a nebylo jí to divné? Druhá Tereza...

0 Citovat

voughne napsal(a):


Neni, v Abu Dhabi pri vstupe do Sheik Zayid mesity nas pred vstupom prehladali. Spolucestujucej nasli 3 flasky ktore zabudla vybalit z priletu z Ukrainy, a jedine co musela spravit bolo ich vyhodit. A vyhadzovat ich bola so sprievodom, ale inac nebol problem :)

So sprievodcom proto, aby věděli kde to je a mohli to hned vytáhnout, jen co zajdete za roh :))))
0 Citovat

eremi napsal(a):

So sprievodcom proto, aby věděli kde to je a mohli to hned vytáhnout, jen co zajdete za roh :))))

Arabové falešní :))

0 Citovat

voughne napsal(a): Spolucestujucej nasli 3 flasky ktore zabudla vybalit z priletu z Ukrainy, 

Nejmenovala se spolucestující Tereza? Té teď někdo přibalil do kufru 9 kilo heráku a taky na to zřejmě zabudla...

0 Citovat

Kupili sme si na dutyfree take balenie 5x100 ml ploskacky do lietadla :D no a zabudla to prebalit do batoziny ktoru sme nechali na DXB, teda zabudol som aj ja, ale nastastie som mal flasky na samom dne batoha a az tak ma zase nekontroloval, ale bol hodne blizko :D Inac jedna z tej jej flasok bola otvorena a bolo z nej odpite :D Podla mna jedine stastie, ze nas neprehladavali arabaci, ale indovia, inac by mala "Tereza" postarane o medzinarodny skandal :D

0 Citovat

Ahoj, měla jsem sice dva cestovní pasy, ale jak tu psal někdo výše, na přímou otázku, zda mám více pasů, jsem neuměla lhát. Co já vím, zda si to umějí zjistit nebo ne. Nicméně jsem prošla s razítkem ze SAU, Bruneje i Indonésie, byť se samozřejmě na tyto země brutálně zaměřili, musela jsem popisovat snad každý den, kde jsem bydlela, s kým jsem se bavila, podali si mne opravdu perfektně. Chtěla jsem se zeptat na ten zákaz výjezdu do USA po návštěvě Izraele dalších 5 let. Odkud tuhle informaci máte, to jako fakt?

0 Citovat

Teressa napsal(a):

Ahoj, měla jsem sice dva cestovní pasy, ale jak tu psal někdo výše, na přímou otázku, zda mám více pasů, jsem neuměla lhát. Co já vím, zda si to umějí zjistit nebo ne. Nicméně jsem prošla s razítkem ze SAU, Bruneje i Indonésie, byť se samozřejmě na tyto země brutálně zaměřili, musela jsem popisovat snad každý den, kde jsem bydlela, s kým jsem se bavila, podali si mne opravdu perfektně. Chtěla jsem se zeptat na ten zákaz výjezdu do USA po návštěvě Izraele dalších 5 let. Odkud tuhle informaci máte, to jako fakt?


To se týká návštěvy Íránu, nikoliv Izraele a i tak to neznamená, že člověk má zákaz vstupu do USA, akorát je diskvalifikovaný z Visa Waiver programu (ESTA), takže musí pro vízum na ambasádu.

0 Citovat

Dobrý deň, možno sa to tu spomínalo, no v januári idem na pár dní do Eilatu. V pase mám egyptské víza. Bude s tým problém?

Samozrejme, so vstupným pohovorom rátam, ale nijaké veľké komplikácie by mi to nemalo narobiť, či?

Budem vďačná za nejakú info :) 
0 Citovat

nebdue ziadny problem, ved aj tak vela ludi co leti do Eilatu aj tak pokracuje do Egypta - Taba a potom sa nejak musia vratit :)

0 Citovat

Ja som si to práve aj myslela, len som si chcela overiť :) Ďakujem! 

0 Citovat

Chci se zeptat, jestli bude problém při příletu v Íránu, když mám razítko z Izraele a Emirátů?

0 Citovat

Doporučuju udělat si druhý pas, pokud to ještě stíháš. V nejlepším případě zůstaneš na letišti o pár hodin více a budou si tě víc prověřovat a ptát se tě, ale taky by tě mohli odmítnout. Já jsem měl problém s Íránským razítkem i v Emirátech, takže opačně si dokážu představit ještě větší problémy obzvlášť když k tomu máš i Izraelské razítko. 

0 Citovat

oldik napsal(a):

Chci se zeptat, jestli bude problém při příletu v Íránu, když mám razítko z Izraele a Emirátů?

Pred 2 rokmi sme mali pred vstupom do Iranu info, ze razitko z Izraela moze znamenat problemy, pripadne vstup do Iranu nemusi byt umozneny. Neviem o tom, ze by sa situacia odvtedy zmenila.

Osobne by som si vybavil novy pas, neriskoval by som to do Iranu s razitkom z Izraela.

0 Citovat

Dobře, udělám si tedy ještě jeden. Díky :)

0