Na stránkách společnosti Air Baltic naleznete slevový voucher v hodnotě 30€ / 750 Kč Platný pouze na linku Praha - Riga a zpět od 1.ledna do 31.května. Voucher je personifikovaný, tedy příjemce voucheru musí tento voucher vystavit na letenky pro svou osobu. Použít je jej možné do konce tohoto roku. .

Air Baltic - kód na 30€

Založil ve fóru Slevové kupóny a vouchery

12 reakcí

Na stránkách společnosti Air Baltic naleznete slevový voucher v hodnotě 30€ / 750 Kč

Platný pouze na linku Praha - Riga a zpět od 1.ledna do 31.května. Voucher je personifikovaný, tedy příjemce voucheru musí tento voucher vystavit na letenky pro svou osobu. Použít je jej možné do konce tohoto roku.

0

Měla bych zájem jen o letenku tam, ale nachází mi to jen cenu za 69,35 na červenec, u promo kódu o 15 eur míň, nevíš prosím tě jak najít nižší cenu? díky moc za tenhle příspěvek!

0 Citovat

chtěla bych letenku na květen....od 20.5. na 5 dnů....taky se mi tam objevuje skoro 70E
ten voucher si můžu vyřídit zároveň s letenkou ?.....

0 Citovat

Voucher si nech vystavit teď před nákupem. Poté když budeš hledat letenku, tak vložíš ten kód při prvním vyhledání. smiley

EDIT: Přidávám aktuálně nejlevnější termíny. Zpáteční letenku zakoupíš za 72€ při současném použití promokódu. Na nižší cenu se už nedostanete.

0 Citovat

Dobře, dík
ale když si zadám 20.5. z Prahy a 25.5. z Rigy naskočí mi tam celková suma 216,27E

0 Citovat

udělala jsem 24.5.-28.5. .........92,27E
chtěla bych o 1 den víc.......během druhé poloviny května
děkuji moc za pomoc

budu pokračovat zítra

0 Citovat

1) vystavte si voucher v hodnotě 30€ zde
2) před vyhledání dat je pod nimi políčko, kam vložíte Vámi obdržení voucher
3) 24.-30.5. (případně poté zkuste hledat pomocí kalendáře)

0 Citovat

Dave, dík..........jo už jsme si našli datum.....25.5. -31.5.
a vychází to i s voucherem na 72,27.......zpáteční

0 Citovat

ještě jsme to nepotvrdili....

0 Citovat

spletla jsem se.......je to 62,27

0 Citovat

je to dobrá cena samozřejmě......ale stejná jako bez voucheru

0 Citovat

Jojo, jak jsem psal na hlavni strance. Techto cen lze dosahnout bez voucheru.

0 Citovat

Do 23:00 11.ledna 2013 lze využít promo kód ve výši 20€ na lety Air Baltic.

Kód: NewYear
Cestovní období: 25.01. - 22.03.

0
12 reakcí