Ahoj, v akci od wizz. jsem koupil letenky 6.2. z Prahy do Říma a 11.2. z Bari do Prahy, kolik času doporučujete strávit v Římě a kolik v Bari? Případně co byste doporučili za aktivity v okolí Bari? Předpokládám, že si vypůjčím auto, nebo motorku, pokud bude hezky. Díky .

Itálie, Řím - Bari

Založil(a) ve fóru Co se nevešlo

2 reakce

Ahoj, v akci od wizz. jsem koupil letenky 6.2. z Prahy do Říma a 11.2. z Bari do Prahy, kolik času doporučujete strávit v Římě a kolik v Bari? Případně co byste doporučili za aktivity v okolí Bari? Předpokládám, že si vypůjčím auto, nebo motorku, pokud bude hezky.
Díky

0

Ahoj. smiley
Já osobně byl v Bari dokonce teď v říjnu a ještě se v okolí i koupal. smiley
Nicméně v Římě jsem byl už aspoň 7krát, i letos, a Řím je nesrovnatelně pěknější město. smiley Je tam toho opravdu hodně.... a myslím, že stojí za to chodit po Římě i jen v noci, jak jsou památky pěkně osvětlené. smiley

Pokud máš 5 dnů, tak dva tři dny bych dal určitě na Řím, na Bari Ti podle mě stačí den a na okolí Bari taky jeden. smiley

Co se týče okolí Bari, vyhlášené je malé městečko Polignano a Mare jen malý kousek na jih, popř. malé Monopoli - v něm se mi líbilo rozhodně víc než v Bari.

Každopádně doporučuju zajít v Itálii na pizzu a v Bari pak speciálně do jedné (jménem Enco e Ciro), kde jsem ochutnal jednu z nejlepší pizz, co jsem kdy měl! smiley

0 Citovat

Super, díky za doporučení smiley Ještě uvidím jak to udělám s cestováním v okolí Bari, co koukám na teploty v únoru tak to je okolo 10°C což na motorku/skůtr moc není a auto jsem si ještě nikdy nepůjčoval a mám z toho trochu strach smiley

0
2 reakce