ERV pojišťovna změnila pravidla, teď musíte sjednat pojistku do 3 dnů od PRVNÍHO nákupu týkajícího se zájezdu. Tudíž letenky jsem už prošvihl. Má podobnou službu ještě jiná pojišťovna? Díky .

Pojištění storna

Založil ve fóru Co se nevešlo

9 reakcí

ERV pojišťovna změnila pravidla, teď musíte sjednat pojistku do 3 dnů od PRVNÍHO nákupu týkajícího se zájezdu. Tudíž letenky jsem už prošvihl. Má podobnou službu ještě jiná pojišťovna? Díky

0

AIG http://www.aig.cz/pojisteni-pro-jednotl ... seni-cesty

0 Citovat

Je aktuálně k dispozici pojištění léčebných výloh včetně storna s uzavřením pojistky až při doplatku dovolené? Čekala jsem na nákup letenek aby byly zahrnuty do ceny a pojištění teď to vypadá, že žádná pojišťovna takhle nepojisti. Máte někdo zkušenost? Díky.

0 Citovat

Jo, je, má to AXA. Ale platí tato podmínka.

Pojištění storna lze sjednat  nejpozději 15 dní před odjezdem . Pokud je storno cesty sjednáno méně než 15 dní před odjezdem, poskytne pojišťovna plnění pouze z pojištění zmeškání odjezdu, předčasného návratu a nevyužité dovolené (ale nikoliv zrušení cesty).

0 Citovat

Piratice napsal(a):

Je aktuálně k dispozici pojištění léčebných výloh včetně storna s uzavřením pojistky až při doplatku dovolené? Čekala jsem na nákup letenek aby byly zahrnuty do ceny a pojištění teď to vypadá, že žádná pojišťovna takhle nepojisti. Máte někdo zkušenost? Díky.

Nemusis  cekat, udelas 2 pojistky, taky jsme to delavali, ted mame ke karte celorocni.

0 Citovat

Na té celoroční máte pojištěné i storno?

0 Citovat

jj, mame. 

0 Citovat

Aha, to je super a můžu se zeptat k jaké kartě a kolik to stojí? Děkuji.

0 Citovat

Tohle je hodně individuální  - banka od banky, karta od karty.

Jako příklad může sloužit třeba ČSOB s jejich premium účtem (podmínka jen je, aby každý měsíc na účet přišlo 50 000), ke kterému je zdarma kreditka Mastercard World Elite, jejiž součástí je (mimojiné) celkem velkorysé cestovní pojištění (zahrnující i storno a řadu dalších situací)  a některý další perky (třeba lounge key apod.)

určitě se ale budou dát najít i banky s mírnějšími podmínkami.

 

0 Citovat

JanaV _1 napsal(a):

Aha, to je super a můžu se zeptat k jaké kartě a kolik to stojí? Děkuji.

CSOB Premium - karta MC Word elite- pojisteni zdarma

Erste Premier - Karta Visa Infinite- pojisteni tez zdarma

0
9 reakcí