Mallorca nebo Madeira?

Založil karas před 2 lety ve fóru Co se nevešlo
4 odpovědí

Může mi někdo ze zdejších diskutujících poradit v následující věci? Je lepší navštívit na jaře Madeiru nebo Malorcu? Nejde mi o koupání, spíš o to kde je lepší zažít jaro z hlediska pestřejší květeny a příznivějšího počasí. Díky předem za odpovědi a rady.

Já měl preference jasné - poznávat Mallorcu mi dává smysl nejvíc na kole, takže na jaře, kdy bych tím navíc něco natrénoval a mám ještě na kolo chuť, zato Madeira je na pěší turistiku a na tu si vždy nejlíp najdu čas na podzim (což se letos povedlo a na Madeiře jsme v říjnu byli). Ale chápu, že typický cestovatel to vidí z jiného pohledu smiley

Na jaře na Madeiře prý všechno kvete a co jsem četl, tak návštěva na jaře je doporučována nejvíc. Ale i podzimní návštěva byla výborná. Všechny poznámky ještě sepsané a pověšené na web nemám, ale část už visí, třeba o turistice podél levád na Madeiře.

Na Madeiře jsme byli už 4x v různých obdobích (kromě zimy) je tam krásně vždy, ale přesto jaro je nejkrásnější. Na Malorce jsme ještě nebyli, ale určitě než Madeira krásnější nebude smiley

Za mě jednoznačně Madeira smiley

Přihlášení a registrace