Vďaka peknej cene leteniek s Turkish airlines z Viedne do Teheránu rozmýšľame, že by sme to tam šli navštíviť (asi tak na 3 týždne). Chceli by sme ísť asi tak v apríli/máji (duben/kveten) ale dosť by ma zaujímal váš názor na bezpečnostnú situáciu. Viem, že teraz je to v pohode zem ale bude taká aj o pol roka? Moc díky za všetky rady a odpovede .

Irán

Založil ve fóru Co se nevešlo

3 reakce

Vďaka peknej cene leteniek s Turkish airlines z Viedne do Teheránu rozmýšľame, že by sme to tam šli navštíviť (asi tak na 3 týždne). Chceli by sme ísť asi tak v apríli/máji (duben/kveten) ale dosť by ma zaujímal váš názor na bezpečnostnú situáciu. Viem, že teraz je to v pohode zem ale bude taká aj o pol roka? Moc díky za všetky rady a odpovede

0

Tenhle dotaz bych zaradil do zlatyho fondu CL.cz

0 Citovat

pokud mas zajem, poletim tam tyden pred vami, samozrejme kdyz mi zaplatis letenku. Vsechno pro vas zjistim smiley

0 Citovat

Ja práve teraz sedím v Isfahane na hosteli a zatiaľ mi nikto hlavu neurezal smiley Úplná pohoda, milý ľudia.. Odporúčal by som to naozaj skoro každému (ak bol niekto zatiaľ max. autom v Chorvátsku, alebo AI v Hurghade, pričom komunikácia nie je jeho silná stránka, Irán asi nie je pre neho smiley )

0
3 reakce