Ahoj, chci se zeptat, zda máte někdo zkušenosti s vyřizováním víz na letišti v Kuwaitu? Primárně by mě zajímalo, jak dlouho to tak přibližně trvá - mám tam delší stopover (ale zase ne příliš dlouhý) po cestě z Colomba do Dubaje a než abych seděla na letišti (podle sleepinginairports.net navíc celkem hrozném a zakouřeném), tak bych si radši zařídila vízum a dojela se podívat do Kuwait City, i kdyby jen na pár hodin. A případně kdo jste Kuwait navštívili, bylo tam něco, co vás opravdu zaujalo a doporučili byste to člověku, který bude mít na Kuwait fakt jen pár hodin?  .

Kuwait

Založila ve fóru Víza, odletové taxy, upozornění

1 reakce

Ahoj,

chci se zeptat, zda máte někdo zkušenosti s vyřizováním víz na letišti v Kuwaitu? Primárně by mě zajímalo, jak dlouho to tak přibližně trvá - mám tam delší stopover (ale zase ne příliš dlouhý) po cestě z Colomba do Dubaje a než abych seděla na letišti (podle sleepinginairports.net navíc celkem hrozném a zakouřeném), tak bych si radši zařídila vízum a dojela se podívat do Kuwait City, i kdyby jen na pár hodin. A případně kdo jste Kuwait navštívili, bylo tam něco, co vás opravdu zaujalo a doporučili byste to člověku, který bude mít na Kuwait fakt jen pár hodin? smiley

Dík!
Kat

0

Opravdu nikdo? Na Hedvábné stezce pod Kuwaitem taky velké prd, to Češi do Kuwaitu fakt nejezdí? smiley

0
1 reakce