Ahojte potrebovala by som radu od skúsenejších cestovateľov. Chceli by sme ísť na tri týždne do Indonézie. Chceli by sme ísť do Yogyakarta a naspäť odlet z Bali. Problém je že takto smerovaná letenka stojí cca 800 €. Čo si myslím že sa vôbec neoplatí. Takže chcem sa opýtať zrejme bude najrozumnejšie kúpiť letenku niekde do hlavného mesta a odtiaľ mať jednotlivé prelety miestnymi nízkonákladovkami. Potrebovala by som vedieť do akých miest mám pozerať letenky či iba Jakarta alebo aj KL alebo BKK. Samozrejme ten prelet by bol ideálny bez prestupu. Ako sa leteli do Indonézie vy? Prípadne máte pre mňa nejakú dobrú radu? Ďakujem Vám za pomoc  .

Indonézia

Založil(a) ve fóru Co se nevešlo

2 reakce

Ahojte potrebovala by som radu od skúsenejších cestovateľov. Chceli by sme ísť na tri týždne do Indonézie. Chceli by sme ísť do Yogyakarta a naspäť odlet z Bali. Problém je že takto smerovaná letenka stojí cca 800 €. Čo si myslím že sa vôbec neoplatí. Takže chcem sa opýtať zrejme bude najrozumnejšie kúpiť letenku niekde do hlavného mesta a odtiaľ mať jednotlivé prelety miestnymi nízkonákladovkami. Potrebovala by som vedieť do akých miest mám pozerať letenky či iba Jakarta alebo aj KL alebo BKK. Samozrejme ten prelet by bol ideálny bez prestupu. Ako sa leteli do Indonézie vy? Prípadne máte pre mňa nejakú dobrú radu? Ďakujem Vám za pomoc smiley

0

ahoj, my jsme to vyřešili letenkou na Jakartu a odtud s AirAsia přelet na Bali a pak trajektem na Lombok, lodí na Gili, skútrem po Lomboku, autobusem na Sumbawu a zpět opět autobusem, trajektem atd až na Jávu do Yogyakarty a odtud zase autobusem do Jakarty smiley Měli jsme na to také tři týdny a řekla bych, že jsme toho stihli opravdu dost i přes to, jakou dopravou jsme se pohybovali po Indonésii smiley

0 Citovat

aktuálně nejlepší kombinace co se mi povedlo najít je kuala lumpur z budapesti za 10.200 a pak lety s air asia do Yogakarty a z Denpasaru.

0
2 reakce