Dobrý den, přítelkyně někde na webu našla odkaz na pozvání a místo slibovaných 492 Kč ji to dalo 1230 Kč. To stejné se stalo mě, když pozvala mě - také 1230 Kč. Jediné omezení je následně mít ubytování alespoň za 5600 Kč (což při letní dovolené není problém  .

Airbnb.com

Založil(a) ve fóru Slevové kupóny a vouchery

4 reakce

Dobrý den,
přítelkyně někde na webu našla odkaz na pozvání a místo slibovaných 492 Kč ji to dalo 1230 Kč. To stejné se stalo mě, když pozvala mě - také 1230 Kč.
Jediné omezení je následně mít ubytování alespoň za 5600 Kč (což při letní dovolené není problém smiley ).

Setkal se prosím někdo s tím? Jde o chybu nebo o vědomé bonusy od Airbnb?

Důkaz viz obrázek:


případně dejte vědět, zda stále funguje a přičetlo se 1230 Kč pro novou registraci smiley

0

Ahoj, mam blbej dotaz, ale uzivatele Airbnb a/nebo kreditek budou vedet:

Hostitel mi zrusil zarezervovane ubytovani. Airbnb se me pta, jestli chci refundovat castku ve forme kreditu + 10 % navic nebo refundovat puvodni castku uplne. Platil jsem to kreditkou (mBank) a tedy nemyslim si, ze to jde jednoduse vratit na ucet jako pri platbe debetkou. Jde nebo ne? smiley diky

0 Citovat

Proč by neměly jít vrátit peníze na kreditku? Funguje to úplně stejně. Jinak prachy Airbnb vrací velice promptně!

0 Citovat

Samozřejmě to jde vrátit na kreditku. Má k sobě přiřazeny účet a ten může jít do plusu. Jednou jsem se při splátce sekl o nulu a tak se mi to povedlo smiley

0 Citovat

Ahoj,
v pátek jsem od kamaráda dostal pozvánku na airbnb.co.uk, kde mi registrace připsala 942Kč při útratě 1731Kč! Tuhle minimální částku za útratu jsem měl v minulosti při obdržení počátečního kreditu jen kolem 550Kč. Kdo chce vyzkoušet, link na poznámku http://www.airbnb.co.uk/c/jiris916
Ještě to funguje, druhý screen jsem provedl před chvílí! Údajně při registraci na IP z USA to přičítá ještě více.

0
4 reakce