Ahoj, prosím mám takový asi hloupý dotaz, ale tak za zkoušku nic nedám tak budu moc ráda za jakoukoliv radu. Díky moc. .

Koupení letenky bez cestovního pasu?

Založil(a) ve fóru Co se nevešlo

18 reakcí

Ahoj,

prosím mám takový asi hloupý dotaz, ale tak za zkoušku nic nedám smiley mám tu vybrané letenky z Frankfurtu na Bali na červen, nicméně jsem zjistila až teď, že jsem někde ztratila cestovní pas.......je nějaká šance letenky zakoupit i bez tohoto dokladu, nebo se číslo CP vždy a všude zadává při koupení letenek? Poslední dobou jsem cestovala jen po Evropě a nikdy to po mě nic nechtělo, proto mě to teď trochu překvapilo. Než si udělám nový pas, tak předpokládám, že levné letenky budou pryč smiley tak budu moc ráda za jakoukoliv radu. Díky moc.

0

netreba, niekde to pytaju, ale povinne to nie je, maximalne datum narodenia. a ak by na tom trvali, tak si kludne vymysli.

0 Citovat

Já zkoušela přes China Eastern a údaj byl označený jako povinný a nepustilo mě to bez toho dál smiley a když bych si tam něco vymyslela aby pak nebyl problém na letišti? díky moc

0 Citovat

Tak to kup tam, kde potřeba není a ne přímo přes Čínu smiley

0 Citovat

No tam mi to zase našlo jako nejlevnější variantu docela o dost smiley nebo jen neumím hledat? aaaaaa............ smiley

0 Citovat

Za kolik to tam je ? smiley To nekde najdeme este levnejs smiley

0 Citovat

Přes ty China Eastern to bylo 11320Kč, ale taky se to mění každou chvilku smiley no když by mi někdo pomohl najít letenku za dobrou cenu na to Bali v termínu konec května - 16.6. nebo 19.6 - kdykoliv v červenci budu nesmírně vděčná! se omlouvám, mi to hledání nějak nejde smiley :/

0 Citovat

Ahoj, já včera kupovala letenky z Frankfurtu na Bali přes pelikána na červen. Cena taky kolem 11 500,-. Chtěli jen jméno a datum narození, s tím že pak v e-mailu došlo, že by se ty údaje měly časem doplnit, když se jedná o let mimo EU. Ale není to potřeba hned. smiley

0 Citovat

Fakt? a jaký termín prosím? mě to včera házelo už jen ceny kolem 15tisíc a výš smiley

0 Citovat

Termín 9-27.6., taky se ta dostupnost co pul hoďky měnila, tak jsem furt jen aktualizovala a čekala, jestli se na mě usměje štěstí smiley.. Chce to hlídat, sem tam ještě nějaké levnější termíny vypustí.. Před týdnem to ukazovalo celý červen za tu výhodnou cenu vyprodaný a včera najednou celkem dost termínů..

0 Citovat

Děkuji moc, tak budu hlídat no smiley

0 Citovat

Není za co. Snad ti to vyjde smiley

0 Citovat

Popřípadě nějaký tip kam vyrazit takhle začátkem června kam je výhodná letenka, pobyt za levno a bezpečno v rámci možností pro samotnou cestovatelku? děkuji moc smiley

0 Citovat

JV Asie je dobrá volba. Koukej i třeba na Thajsko - do Bangkoku jsou mraky letů - velká kokurence, tím pádem často i nějaké akce nebo chyby - takže levné letenky. A z Bangkoku se navíc dostaneš skoro kamkoliv po JV Asii za pěkné ceny s regionálními aerolinkami - Air Asia, Nok Air, Thai Lion atd. Zkus kouknout smiley

0 Citovat

Díky moc jdu hledat smiley

0 Citovat

Teď jsem si vzpomněl, že mi přišlo, že s Turkish by měly být aktuálně levné letenky dokonce i z Prahy do Bangkoku. Koukám, že přes Kayak se dají najít např. na termín 27.5.-15.6. nejlevnější za 419 euro (Travelgenio), tady na stánkách je to za cca 12 500 s jistotou smiley
Edit: jinak je i těch 12,5k fajn cena, ale můžeš ještě určitě tak 14 dní počkat jestli se neobjeví nějaká akce/chyba nevím jak moc řešíš korunu smiley

0 Citovat

Zdravím,

Nevíte prosím, zda musím mít cestovní pas na dvouhodinovém mezipřistání v Edinburghu ve Skotsku? Nehodlám opustit letiště. Je to mezipřistání letu z Fuerteventura do Prahy.

Děkuji 

0 Citovat

Pri vstupu do VB je nutne mit pas.

1 Citovat

Děkuji 

0
18 reakcí