Ahoj, rád bych cestoval stylově a hledám nějaký travel bag, který by podtrhl můj sex-appeal, zvýraznil můj look a nekazil mi outfit. No prostě něco stylového, co nebude sklouzávat k uniformitě a zároveň nic výstředního co by zbytečně upoutávalo nežádoucí pozornost gayů na lovu. Budu rád za všechny tipy. Našel jsem tohle, ale myslím, že to ještě není úplně ono: http://www.armani.com/cz/giorgioarmani/ ... 108ep.html .

Stylové cestovní zavazadlo pro metrosexuála

Založil(a) ve fóru Co se nevešlo

Tohle vlakno je totalne o hoˇnu.

0 Citovat

Nevím jestli padrinu dát ban nebo vip členství smiley

0 Citovat

Velikonoční styling:

Get Armani look

0 Citovat

A já už jsem se začínal bát, že nebudu vědět v čem dneska do Nice a budu totálně out, super, díky! smiley

0 Citovat


0 Citovat

Klobouk dolů...

0 Citovat

Tak ona to asi fakt není legrace smiley

0 Citovat

smiley Co se padrinovi musí nechat, je smysl pro detail a gradaci děje smiley

0 Citovat

I příruční batoh může být stylový a ladit s outfitem:


0 Citovat

Kostky a hvězdy? To jde dohromady? smiley

0 Citovat

Hlavně koukám, že letí afro, na to nezapomínejte a ještě ušetříte za holiče smiley

0 Citovat

Další variace na módní ikonu - Birkin bag od Hermés (vyhovuje rozměrově wizzair) - komplet v elegantním bílém outfitu včetně náramku a jak jinak než stylově na předloktí (jen škoda že se chlapec neholí, nebo alespoň neodbarví - tmavé chlupy kazí look bílému outfitu).

0 Citovat

Ta křídla jsou nejlepší, hned je každýmu jasné, že to bude super do letadla!

0 Citovat

Vy jste asi úplně out, ne? Vždyť je úplně jasný, že křidélka jsou ohebná, je to dokonce vidět na tom obrázku. Já bych spíš měl strach o to, aby té osobě (pohlaví se netroufám s jistotou určit) při tom letu v tomto outfitu nenachladly vaječníky...

0 Citovat

Ano, křidélka jsou ohebná a součástí vesty (je to variace na přehlídky Victoria´s secret).




0 Citovat

Říkal jsem si co asi tak lidi řeší, když někam letí, ale todle mě fakt zabilo smiley

0 Citovat

Styl je důležitý a Birkin od Hermés je módní ikona.







0 Citovat

Mně se to snad nakonec začne líbit...

0 Citovat

Já si myslím, že pokud bude někdo mít podobně stylového kamaráda, tak v těch hotelech nebudou daleko od pravdy...

0 Citovat

Dokonalý styling nepotřebuje komentář


0 Citovat

Koukám, že tenhle chlapec? je tvůj favorit smiley

0 Citovat

Padrino, jedenáctko, to už fakt nedávám smiley smiley smiley
Chvíli jsem to četla a bavila se, akorát už přestávám rozlišovat, jestli se bavíš i ty, nebo si gay, anebo blázen smiley
Birkinka je skutečně ikona.....ovšem v rukou chlapa, promiň, ale to ztrácí veškerý glanc....

P.S. Nechceš konečně sdělit kamarádům na serveru "cestuje levně", koIik ta tvoje ikona stojí? To bude totiž asi největší fór....... smiley
P.P.S. I ta Birkinka se ošoupe v rozích stejně jako další kabelky (a Kelly je nepraktická) .....osobní zkušenost smiley

0 Citovat

Mimochodem, já si myslím, že tady na CL je to 99% lidí úplně jedno, kolik "birkinka" stojí, maximálně si zaťukají na čelo, ale každý má svoje smiley
A myslím, že poslední větu ohledně osobní zkušenosti a ošoupání rohů (nikde jsem si nevšiml, že by se tady kdokoliv v této problematice dostal takhle daleko smiley, sis klidně mohla odpustit, opět tady tím nikoho neoslníš, jen to trochu zavání, asi tušíš čím, mám Tě za inteligentní osobu smiley

0 Citovat

To bylo rejpnutí, eremi smiley smiley ...... k téhle diskusi, trochu tu ikonku sundat smiley

0 Citovat

Pak ok a nespletl jsem se v Tobě smiley

0