Stylové cestovní zavazadlo pro metrosexuála

Napsal padrino11 2016-03-12T15:25:54+01:00 ve fóru Co se nevešlo

Tohle vlakno je totalne o hoˇnu.

Nevím jestli padrinu dát ban nebo vip členství smiley

Velikonoční styling:

Get Armani look

A já už jsem se začínal bát, že nebudu vědět v čem dneska do Nice a budu totálně out, super, díky! smiley

Klobouk dolů...

Tak ona to asi fakt není legrace smiley

smiley Co se padrinovi musí nechat, je smysl pro detail a gradaci děje smiley

I příruční batoh může být stylový a ladit s outfitem:

Kostky a hvězdy? To jde dohromady? smiley

Hlavně koukám, že letí afro, na to nezapomínejte a ještě ušetříte za holiče smiley

Další variace na módní ikonu - Birkin bag od Hermés (vyhovuje rozměrově wizzair) - komplet v elegantním bílém outfitu včetně náramku a jak jinak než stylově na předloktí (jen škoda že se chlapec neholí, nebo alespoň neodbarví - tmavé chlupy kazí look bílému outfitu).

Ta křídla jsou nejlepší, hned je každýmu jasné, že to bude super do letadla!

Vy jste asi úplně out, ne? Vždyť je úplně jasný, že křidélka jsou ohebná, je to dokonce vidět na tom obrázku. Já bych spíš měl strach o to, aby té osobě (pohlaví se netroufám s jistotou určit) při tom letu v tomto outfitu nenachladly vaječníky...

Ano, křidélka jsou ohebná a součástí vesty (je to variace na přehlídky Victoria´s secret).

Říkal jsem si co asi tak lidi řeší, když někam letí, ale todle mě fakt zabilo smiley

Styl je důležitý a Birkin od Hermés je módní ikona.

Mně se to snad nakonec začne líbit...

Já si myslím, že pokud bude někdo mít podobně stylového kamaráda, tak v těch hotelech nebudou daleko od pravdy...

Dokonalý styling nepotřebuje komentář

Koukám, že tenhle chlapec? je tvůj favorit smiley

Padrino, jedenáctko, to už fakt nedávám smiley smiley smiley
Chvíli jsem to četla a bavila se, akorát už přestávám rozlišovat, jestli se bavíš i ty, nebo si gay, anebo blázen smiley
Birkinka je skutečně ikona.....ovšem v rukou chlapa, promiň, ale to ztrácí veškerý glanc....

P.S. Nechceš konečně sdělit kamarádům na serveru "cestuje levně", koIik ta tvoje ikona stojí? To bude totiž asi největší fór....... smiley
P.P.S. I ta Birkinka se ošoupe v rozích stejně jako další kabelky (a Kelly je nepraktická) .....osobní zkušenost smiley

Mimochodem, já si myslím, že tady na CL je to 99% lidí úplně jedno, kolik "birkinka" stojí, maximálně si zaťukají na čelo, ale každý má svoje smiley
A myslím, že poslední větu ohledně osobní zkušenosti a ošoupání rohů (nikde jsem si nevšiml, že by se tady kdokoliv v této problematice dostal takhle daleko smiley, sis klidně mohla odpustit, opět tady tím nikoho neoslníš, jen to trochu zavání, asi tušíš čím, mám Tě za inteligentní osobu smiley

To bylo rejpnutí, eremi smiley smiley ...... k téhle diskusi, trochu tu ikonku sundat smiley

Pak ok a nespletl jsem se v Tobě smiley

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!