Ahoj, rád bych cestoval stylově a hledám nějaký travel bag, který by podtrhl můj sex-appeal, zvýraznil můj look a nekazil mi outfit. No prostě něco stylového, co nebude sklouzávat k uniformitě a zároveň nic výstředního co by zbytečně upoutávalo nežádoucí pozornost gayů na lovu. Budu rád za všechny tipy. Našel jsem tohle, ale myslím, že to ještě není úplně ono: http://www.armani.com/cz/giorgioarmani/ ... 108ep.html .

Stylové cestovní zavazadlo pro metrosexuála

Založil(a) ve fóru Co se nevešlo

Ja sem tenhle thread prestal sledovat kdyz mel jednu stranku, nicmene mi to pride docela vtipny.. Padrino tady tomu dodal aspon nejakou stavu, osobne mi prijde ze to tady zacina trochu skomirat.. smiley

Rozhodne je to zajimavejsi nez cist dusevni prujmy (nebudu jmenovat) nekterych osob, pripadne odpovidat na posty typu "muzu nastoupit az v Lodnyne" nebo "existuje fuel dump na letenku od Wizzu za 650kc do Bergama".. smiley

0 Citovat

Skomirat co do diskuzi, doufám smiley

Jako je fakt, že v diskuzích už vidím málo tipy, co a kde dělat, tipy na letiště, kde se dá přespat, aktualizovane info jak a za kolik se dostat z daného letiště do města,...

Spíš je to o tom, že admini hodí zajímavý tip na letenku a diskuze pdo tím?
a) můžu nastoupit jen na let zpátky, nebo v půlce cesty?
b) nepřišla mi letenka, tak jsem volal na aerolinky a tam mi řekli, že je to chyba!!!!
c) fakt nemůžu mít u Ryanu zavazadlo o 7 cm delší? Stálo mě moc peněz, myslíte, že to nějak ukecám?

0 Citovat

d) letim na jesen do Londyna, teraz letenka stoji 10 euro, mam kupovat, alebo myslite za bude lacnejsie?
e) skusnosti s pozicanim auta v USA bez kreditky?
f) som nezamestnany, neviem po anglicky a kupil som s Norwegian lacnu jednosmernu letenku do USA, drzte mi palce!

0 Citovat

smiley smiley smiley

0 Citovat

Trollové, co kdybyste založili témata na kterých bude probíhat odborná diskuze? smiley Pokud s edukací nezačnete, nesmíte shazovat banální dotazy - nemají totiž kde informace najít.

0 Citovat

no hej, len zial ta edukacia trva niekolko rokov a nejak bez vysledku smiley
bolo by super zvazit myslienku "sticky threadu", kde na zaciatku fora su vzdy zodpovedane hlavne otazky, lebo vsak mne sa zda, ze pomaly kazdy den si niekto da tu namahu a zaregistruje sa, aby sa opytal to, na co sa uz spytali desiatky ludi predtym.

0 Citovat

To já zase vím, kde je chyba.. Ale řešení přijde někdy na konci léta smiley

0 Citovat

Těšíme se. Výborně mají QA forum vyřešeno na StackOverflow. Občas je komunita drsná, ale je schopna vychovat nově příchozí.

0 Citovat

Ja myslim ze pocet zajimavych threadu by se tady dal napocitat na prstech jedne ruky - nerikam ze to je primarne nekoho chyba - nicmene je skoda ze se nepodarilo forum vyuzit nejak smysluplne..

0 Citovat

Jasný padrino, dej si ještě 100x +1 pod různými přezdívkami, to ti fakt pomůže ty šašku smiley

0 Citovat

Dave, myslím, že se nemusíš obávat tenhle topic zamknout.

1) Téma je vyčpělé.
2) Sem tam někdo nakoukne, nebo napíše, ale spíše je to o tom, že Padrino aka jeho jiné nicky tu hodí udičku, kdo se chytí a zareaguje.

Pokud tu někdo nakoukne po měsíci, hodnota tématu se nezmění, kabelky si bude moct vybrat podle fotek pořád. A PAdrino, byť tady už neboduje, jistě přijde s nějakým novým neotřelým tématem, které nám na týden dva obohatí žívot smiley

0 Citovat

彼らは、ここ日本では本当にスタイリッシュなハンドバッグを持っています

0 Citovat

0 Citovat

これは、よりスタイリッシュでなければなりません



0 Citovat

Zamknuto pro neadekvátnost k cestování a zbytečnému trollingu.

0 Citovat

Cestovat s kabelkami má jen samé výhody, kromě stylu a absence poplatku za odbavené zavazadlo to také podstatně zhodnotí vstupní náklady. By mě zajímalo, který kufr nebo batoh by mi takto vydělal na letenky:

https://ekonomika.idnes.cz/kabel...nomika_pmk

0 Citovat

padrino11 napsal(a):

Cestovat s kabelkami má jen samé výhody, kromě stylu a absence poplatku za odbavené zavazadlo to také podstatně zhodnotí vstupní náklady. By mě zajímalo, který kufr nebo batoh by mi takto vydělal na letenky:

https://ekonomika.idnes.cz/kabel...nomika_pmk

Zalezi hlavne cim ten kufr naplnis a jestli te u toho v Kolumbii chyti celnici nebo ne.. :D

0 Citovat

...


2.jpg
1.jpg
3.jpg
4.jpg

0 Citovat

Jak se takový běžný člověk vůbec k těmto fotkám dostane? :D

0 Citovat

To je Padrinova modelka :D nepoznáš ? :D :D

0 Citovat

Ahá, já myslel, že trandí s jihoamerickými typy :D mám v tom guláš...

0 Citovat

Kupte si vlastní kabelku a zaujmete nejen holky ale i kluky.

A žádosti o selfíčka se jen pohrnou:

https://www.youtube.com/watch?v=SSxlxmhRYVQ

0 Citovat

Dokonalý styling nepotřebuje komentář


1.jpg
2.jpg

0 Citovat

Problém vyřešen - zakoupil jsem tyto dvě stylové kabelky a budu je využívat jako kabinové zavazadlo podle toho jak mi budou ladit k botám.

Přemýšlel jsem i o té růžové Birkin, ale nechtěl jsem přitahovat na cestách nežádoucí pozornost gayů na lovu. A také není zrovna snadné sehnat k ní boty v příslušné barvě ve velikosti 46.


img-20190824-140610.jpg

0 Citovat

Kabelka pro všechny příznivce letectví od Louise Vuittona

https://www.idnes.cz/ekonomika/z...613226.jpg

 

 

0