Ahoj, potřebuji zaplatit ubytko v NY, ale chtějí platbu předem na účet přes moneygram. Je to nebankovní společnost a nemám z toho dobrý pocit. Díky za jakékoliv info. .

Zkušenosti s moneygram.com?

Založil ve fóru Co se nevešlo

14 reakcí

Ahoj, potřebuji zaplatit ubytko v NY, ale chtějí platbu předem na účet přes moneygram. Je to nebankovní společnost a nemám z toho dobrý pocit.

Díky za jakékoliv info.

0

Co tě nutí kupovat ubytování v NY touto cestou?

0 Citovat

cena, třeba o 10.000 levnější než na airbnb a všech ostatních ubytovacích portálech ... (pro 5 lidí od 30.5.do 6.6. na Manhattanu)

0 Citovat

pripomina mi to schemu "zaplat za auto 30% vorped a potom si ho pridi vyzdvihnut do Talianska"

0 Citovat

tak mi poraď smiley Díky

0 Citovat

posli link co je to zac

0 Citovat

http://www.wimdu.cz/offers/LIH8LKN2

0 Citovat

To ensure your payment is secure, Wimdu only transfers the money to the host 24 hours after you have checked in.

Tak naco chcu teda peniaze vopred? Jedine co ma napada je to, ze to cez Windu nepojde a tak aspon dostanu viac bez prostrednika.
no lenze ak raz peniaze cez Moneygram posles, uz sa to neda reklamovat. Maximalne by som mozno cez paypal poslal nieco vopred, urcite nie celu sumu, tma je este mozno nejaka sanca prip. reklamacie

0 Citovat

Jinak víš o tom, že je to uprostřed Harlemu? Jako já osobně proti té lokalitě nic nemám, sám jsem v Harlemu bydlel, ale jako nevím, co jste za skupina, on není Manhattan jako Manhattan a asi proto i ta cena smiley

0 Citovat

přesně tak. chce obejít wimdu a poslat to rovnou k němu. Jednou už mě to odradilo, ale ta cena je doopravdy lepší než jinde. tak jen zjišťuji info a zkušenosti ostatních. Děkuji

0 Citovat

inak presne, ta poloha nie je bohvieco. to uz sa rychlejsie dostanes do downtownu aj z Brooklynu/Long Island city, tam kde stoja expresne vlaky

0 Citovat

jojo, asi zkusím něco jiného. Ať nenaletím nebo se ať se vyhnu případným problémům. Díky

0 Citovat

Tak to se poohledněte po něčem co je pod 110 ulicí, nad to začíná "černý" Manhattan

0 Citovat

Hej jasne, my sme byvali v east harlem okolo 103rd a to bolo ok, na druhu stranu NYC je cudnych ksichtov plny vsade smiley

Sent from my M351 using Tapatalk

0 Citovat

On ten pravý Harlem začíná 110th ulicí se říká, až za Central Parkem smiley A kde není? smiley

0
14 reakcí