Turistické vizum b2 do USA

Založil(a) před 6 lety cortezk ve fóru Víza, odletové taxy, upozornění

4 reakce

Ahoj přátelé,

Nesetkal jsem ses nikým, kdo by letěl do států stejně jako já. Můžete mi doporučit cokoli, abych zbytečně neměl problémy.

Jsem pozvanej k přátelům do Států, mám dopis že nemusím nic platit je o mě postaráno.
Chci jet na 3 měsíce. První cesta. Žádal jsem o b2 kvůli tomu, že chci do států jezdit častěji v budoucnu.

Jsem student dálkově. Spoluvlastním firmu. Svobodnej. Bez dětí. A beru si 50K kapesné.

Díky za poznámky

0

v tvojo pripade by som ani viza neriesil. Vsak ESTA plati 2 roky, 3 mesiace na vizitu vystaci, stoji 14 dolarov (namiesto 160 dolarov viz)a nemusis nic dokazovat. Tymi 700 USD na mesiac by si nikoho neohuril aj tak smiley
A teda pocas tych 2 rokoch platnosti mozes navstevovat USA kolko chces (90 dni max. jedna navsteva), ale nikde som sa nedocital, ze ci je nejake pravidlo, ze kolko spolu za rok sa da byt v USA. (ako napr. 180 dni pre Schengen)

0 Citovat

Nevím kdo ti poradil nebo na základě čeho jsi přišel na to, že když budeš jezdit do Států častěji tak že potřebuješ B2 víza. ESTA tě v počtu návštěv neomezuje.
Pokud jsi za ty víza skutečně už zaplatil, tak jsi nejspíš zbytečně vyhodil 160 USD oknem, protože víza ti tvoji pozici u imigračního ouředníka ve Státech nijak nezlepší a je třeba se připravit na zdlouhavé vyptávání, protože tvůj "profil"... cestuješ tam poprvé a hned na tři měsíce, nemáš dost peněz a jsi bez závazků v ČR... téměř jistě bude budit podezření že tam chceš zůstat a dělat načerno.

0 Citovat

ty jsi prostě strašák smiley

0 Citovat

tak ma trosku pravdu, ale ked si nedas do prirucnej batoziny monterky ako niekto kto to tu uz spominal, mohlo by to byt OK:)

0
4 reakce