Ahoj. Letíme v červnu út-st z PRG do BGY, pod stan. četl jsem, že stanování v itálii = 300€ pokuty, pokud nejsme přímo v kempu. Znáte někdo prosím kemp přímo v Bergamu? Mě se nepovedlo žádný najít, ale nevěřím, že tam žádný není. Prosím o radu. Zároveň, když chci vyhledávat vlaky, odkud kam a kdy jednou, jaký vyhledávač mám použít? Do itálie jedu poprvé, tak se omlouvám a děkuji za všechny tipy a rady.  .

Stanování v Itálii

Založil(a) ve fóru Co se nevešlo

2 reakce

Ahoj. Letíme v červnu út-st z PRG do BGY, pod stan. četl jsem, že stanování v itálii = 300€ pokuty, pokud nejsme přímo v kempu. Znáte někdo prosím kemp přímo v Bergamu? Mě se nepovedlo žádný najít, ale nevěřím, že tam žádný není. Prosím o radu. Zároveň, když chci vyhledávat vlaky, odkud kam a kdy jednou, jaký vyhledávač mám použít? Do itálie jedu poprvé, tak se omlouvám a děkuji za všechny tipy a rady. smiley

0

No me google ukazuje na prvni dobrou 3 kempy.. smiley Na spojeni rome2rio.com smiley

0 Citovat

A nebo rovnou italské největší Trenitalia.com - ty používám já, ukazujou i cenu, navíc si člověk může vybrat mezi levnými osobními vlaky Regionale a dražšími InterCity či rychlovlaky.smiley

0
2 reakce