Zdravím Vás vážení, vyhrál jsem poukaz na dovolenou od cestovní kanceláře ITS Billa Travel v hodnotě 50 000 Kč. Měl jsem však štěstí v neštěstí, měsíc po této výhře se mi rozsypalo auto a umřelo. Raději bych si pořídil auto než se válel u moře, a proto vyzývám kohokoli kdož by měl zájem o bližší informaci či koupi nechť mě prosím kontaktuje na email: j.skulavik@seznam.cz, do předmětu uvést Poukaz. Na ceně bychom se samozřejmě dohodli, aby byla spokojenost na obou stranách... (Tímto se omlouvám je-li zde takováto inzerce nepovolená, ale nenapadlo, mě kde jinde inzerovat. Děkuji za pochopení. Jarda) .

Poukaz na 50 000 Kč

Založil(a) ve fóru Slevové kupóny a vouchery

0 reakcí

Zdravím Vás vážení,
vyhrál jsem poukaz na dovolenou od cestovní kanceláře ITS Billa Travel v hodnotě 50 000 Kč. Měl jsem však štěstí v neštěstí, měsíc po této výhře se mi rozsypalo auto a umřelo. Raději bych si pořídil auto než se válel u moře, a proto vyzývám kohokoli kdož by měl zájem o bližší informaci či koupi nechť mě prosím kontaktuje na email: j.skulavik@seznam.cz, do předmětu uvést Poukaz. Na ceně bychom se samozřejmě dohodli, aby byla spokojenost na obou stranách...


(Tímto se omlouvám je-li zde takováto inzerce nepovolená, ale nenapadlo, mě kde jinde inzerovat. Děkuji za pochopení. Jarda)

0
0 reakcí