Zdravím, přečetl jsem si něco o fuel dumpingu, myslím, že jsem to relativně pochopil(důraz na slůvko relativně), nicméně jsem také pochopil, že do něčeho takového nehodlám investovat čas a úsilí. Proč tedy tady k sakru otravuju? Hodně cestuju, rád cestuju a rád platím za letenky co nejnižší ceny. Hledám tudíž někoho, kdo se vyzná ve fuel dumpingu a chtěl by si občas přivydělat tím, že bych mu dal zadání, on by hledal a nalezení vhodné alternativy bych ho za jeho úsilí odměnil. Můj email je mablung na atlasu. Pokud má někdo zájem, může mi napsat. Doufám, že tu nevzbudím příliš velké pohoršení touto nabídkou. O nic nejde ... .

Fuel dump - hledám "dumpera"

Založil(a) ve fóru Co se nevešlo

0 reakcí

Zdravím, přečetl jsem si něco o fuel dumpingu, myslím, že jsem to relativně pochopil(důraz na slůvko relativně), nicméně jsem také pochopil, že do něčeho takového nehodlám investovat čas a úsilí. Proč tedy tady k sakru otravuju? Hodně cestuju, rád cestuju a rád platím za letenky co nejnižší ceny. Hledám tudíž někoho, kdo se vyzná ve fuel dumpingu a chtěl by si občas přivydělat tím, že bych mu dal zadání, on by hledal a nalezení vhodné alternativy bych ho za jeho úsilí odměnil.
Můj email je mablung na atlasu. Pokud má někdo zájem, může mi napsat.
Doufám, že tu nevzbudím příliš velké pohoršení touto nabídkou. O nic nejde ...

0
0 reakcí