ahoj lidi, jaký máte pocit z těch útoků v Thajsku? Máme koupené letenky na listopad. Poletíme do Asie poprvé. Celou dobu všem vykládám, jak je Thajsko klidnái a bezpečná země a teď takové velké akce v rozmezí pár dnů Měli byste obavy, nebo myslíte, že se to vstřebá? Díky  .

Thajsko útoky

Založil(a) ve fóru Co se nevešlo

4 reakce

ahoj lidi, jaký máte pocit z těch útoků v Thajsku? Máme koupené letenky na listopad. Poletíme do Asie poprvé. Celou dobu všem vykládám, jak je Thajsko klidnái a bezpečná země a teď takové velké akce v rozmezí pár dnů smiley
Jasně, četla jsem, že separatisti tam podobně útočí už asi 16 let, jen se o tom moc neinformovalo. Ale vyhýbali se turistickým letoviskům. A teď to buchlo i na Phuketu, kam zrovna taky máme namířeno. Chtěli jsme to vzít od shora dolů, ale pomalu začínám mít obavy...
Navíc let přes Ukrajinu, kde to taky není veselé. Mám pocit, že máme koupenou nejhorší možnou kombinaci smiley
Měli byste obavy, nebo myslíte, že se to vstřebá? Díky smiley

0

já bych se nebál, letím taky v listopadu do Thajska a pořád je to jedna z nejbezpečnějších zemí v JV Asii

0 Citovat

Na Ukrajine sa bojuje na 6% uzemia. Som tu teraz tyzden a keby si z medii nevedla co sa deje, ani by si si nevsimla smiley cez Brusel by to bolo lepsie? smiley

0 Citovat

Taky letíme v listopadu (kruci, nás tam ale bude! smiley ) a strach nějak nemám... to chce klid.

0 Citovat

Určitě to bude v pohodě smiley

Ale doma by mě za tuhle kombinaci zabili, ono je to v pohodě v klídku dokud někdo z blízkého okolí v zahraničí nezemře.

0
4 reakce