Ahoj ahoj, v říjnu se chystáme na Zanzibar ale rádi bychom navštívili národní park v Tanzánii, mám trochu strach nechat domluvu až na tam...našla jsem si agenturu mojhi.com, vypadá velmi seriozně. Prosím nemáte někdo zkušenosti buď s touto agenturou či s národními parky v Tanzánii, s domluvou tam? Prosím také pokud zkušenosti máte jaké byly ceny? Moc moc děkuji za jakékoliv informace! .

Afrika-národní park Mikumi - agentura mojhi

Založil(a) ve fóru Co se nevešlo

8 reakcí

Ahoj ahoj,

v říjnu se chystáme na Zanzibar ale rádi bychom navštívili národní park v Tanzánii, mám trochu strach nechat domluvu až na tam...našla jsem si agenturu mojhi.com, vypadá velmi seriozně. Prosím nemáte někdo zkušenosti buď s touto agenturou či s národními parky v Tanzánii, s domluvou tam? Prosím také pokud zkušenosti máte jaké byly ceny? Moc moc děkuji za jakékoliv informace!

0

My jsme byli letos v letě v Tanzánii a pak na Zanzibaru. Dopředu jsme měli zajištění klasický 5 denní safari z Arushi - NP Lake Manyara, NP Serengeti a Ngorongoro.

Agenturu jsme si našli na https://www.safaribookings.com/ a konkretně jsme jeli s http://africantraveltour.com/. Všechno jsme si domluvili dopředu po mailech i slevu jsme si nějakou uhádali a pak jsme poslali zálohu 200 USD bankovním převodem. Trochu jsem se bál, ale všechno klaplo v pohodě. smiley

Nakonec jsme jeli dvě auta 9 turistů dohromady a každý platil jinou částku a přes jinou agenturu. Je teda celkem normální, že pak ty agentury spojí a udělají jednu tour dohromady. smiley

0 Citovat

Toimas: Děkuji moc, kolik vás tedy vyšel jeden den safari?

0 Citovat

My měli safari 5 dní / 4 noci a platili jsme 850 USD za osobu, spali jsme ve stanech. V ceně bylo zahrnutý všechno od transferu z letiště, ubytování v Arushe před i po návratu ze safari až po stany, matrace a spacáky. smiley Byl tak s námi jeden Nor a ten to řešil přímo v hostelu v Arushe a platil 825 USD.

Bylo to rozhodně víc než jsme původně chtěli za safari utratit, ale po návratu těch peněz rozhodně nelituje smiley S všichni co jsme byli na ty tour, tak jsme se shodli, že těch 5 dní bylo ideální, hlavně kvůli časově dlouhým přesunům mezi parky...

0 Citovat

Toimas: tak to je super...plánujeme právě asi jeden park jelikož máme pouze 3dny/2noci..zatím mám nabídku 420 USD se vším. Mám z toho trochu obavu, právě i kvůli placení předem ale tak snad vše klapne, tak jako vám. Jsme si jistá, že takto utracených peněz nelze litovat smiley

0 Citovat

My jsme si vybrali pár agentur na Safaribooking.com a pak jim napsali maili a podle toho jak reagovali a jakou nabidli cenu jsme si pak vybrali smiley

Před placením jsem našel FB stranky jak agentury tak přímo i majitele, dokonce i LinkedIn a podobně smiley tak jsem si řikal, že to asi bude realný...

0 Citovat

Zkuste kontaktovat Holiday Inn v Dar es Salaam. Já to řešil na poslední chvíli s odjezdem druhý den a pomohli mi nejlépe a měli i v ten moment za nejlepší cenu. Mají svůj kemp v Serengeti. Dokonce tam i létají z Dar es Salaam. Každopádně doporučuji abosolvovat autem s jejich řidičem. Je to sice 6 hodin, ale opravdu zážitek. Doporučují je i v Lonely Planet.

Jinak hotel má na střeše bar s výhledem na město a dělají tam celkem slušné vodní dýmky.

0 Citovat

Kromě toho jsem byl Tanzanie pro soukromé zakázkové safari pro jižní i severní safari Tanzanie. Severní Tanzanie, zejména národní park Serengeti, kráter Ngorongoro a Tarangire, byly tak úžasné. 5 dní soukromý rozpočet safari $ 1590pp jsme 2 lidé. ale dostaneme cenovou nabídku podat za sdílení $ 2250pp dvojitého pokoje! Cestuji s https://www.footslopestours.com kontaktovat je získat lepší cenu jako jako! Organizovali soukromé safari pouze pro malou skupinu, rodinu a líbánky

6 dní Machame Route Kilimanjaro rozpočet trekking $ 2190 pp

Dobrá agentura, kterou mohu doporučit při návštěvě Tanzanie.

0 Citovat

To už jsou ty spamboti takhle vymakaný, nebo je to ruční práce?

0
8 reakcí