Annual pass do národních parků USA

Založil Tomáš Podroužek před rokem ve fóru Slevové kupóny a vouchery
15 odpovědí

Máme na prodej Annual Pass - vstupenku do národních parků po celých USA, platný do srpna 2017. Koupeno za 80 dolarů, prodáme za 40, tedy 1000 korun.

Hodil by se... ale obávám se, že je nepřenosný, ne?

praveze je, tam je miesto na podpis druheho vodica, takto sa s tym normalne "kseftuje"

A hlavně to nikdo nekontroluje,jen tím mavnes

Hele, jak kde... Poslední zkušenost z července na západě, kromě 2x mávnutí to vždy vzali do ruky a študovali, min. 2x chtěli i pas a kontrolovali podpis. A zažil jsem i šťáru rangerů na parkovišti v South Tufa u Mono Lake, kde buzerovali řidiče (oprávněně), že nemají v zaparkovaných autech ležet kartu pěkně podpisama nahoru.

Jak píše cali, jak kde. Letos jsem byl v 5 národních parcích USA a třeba v Joshua Tree National Park si to při příjezdu fakt vzali včetně pasu ke kontrole, třeba v Yosemitském na to ale dlabali. smiley

Právě jsme se vrátili a máme to podobně. Někde stačilo mávnout, někde kontrolovali shodu podpisu s občankou.

Prodám Annual pass platný do července. Více na s0ny@seznam.cz. Jelikož se tu číslice zobrazují dost divně, tak pro upřesnění "s (nula) ny@seznam.cz"

Prodám Annual Pass s platností do konce března 2018. Stál 80 USD, prodám za 1000 Kč. Nejraději osobní předání v Brně. Volné jedno políčko podpis. Abych předešla diskusím o legálnosti tohoto počínání: Když jsem jej kupovala, ranger mi sám od sebe říkal, že po dobu platnosti může pas používat i někdo jiný, stačí podepsat do volného políčka a mít u sebe ID card (doklad s fotkou.) hana.antoninova@gmail.com

Prodám Annual Pass s platností do září 2018 včetně. 1000 Kč. K předání v Brně, Prostějově a okolí.

Kontakt: misak.06@seznam.cz (.nula šest)

Zdravím,

prodám Annual Pass s platností do konce května 2018 za 1.000 Kč. Možnost předání v Praze nebo v Olomouci.

pavlina.hulinova@gmail.com

Prodám Annual Pass s platností do 09/2018 za 1000 Kč. Současně prodám průvodce Národní parky USA (Lonely Planet, Nakladatel: Svojtka&Co. , 2013) za 200 Kč a průvodce Západ USA (Lonely Planet, Nakladatel: Svojtka&Co. , 2012) za 400 Kč.

katerina.portova@gmail.com

Předání Brno

Ahoj, mam na prodej annual pass s platnosti do kvetna 2018 s jednim volnym podpisem. Cena 1000kc a predani Praha.

kontakt ondrab@centrum.cz pripadne 736457145.

Ahoj, nabízim k prodeji Annual Pass America the Beutiful s jedným volným políčkem pro zapsání. Platný je do 10/2018. Osobní předání v Praze a okolí. Cena 900,-

Zájemci prosím piště na babickymartin@gmail.com nebo rovnou volejte na 724761298.

Díky Martin

Ahoj, prodám Hawaii TriPark Annual pass. Je bez podpisů, takže použitelný 2x a platný do 11/2018. Cena 400,-. Osobní předání okres Beroun, případně Praha.

Přihlášení a registrace