Máme na prodej Annual Pass - vstupenku do národních parků po celých USA, platný do srpna 2017. Koupeno za 80 dolarů, prodáme za 40, tedy 1000 korun. .

Annual pass do národních parků USA

Založil ve fóru Slevové kupóny a vouchery

Máme na prodej Annual Pass - vstupenku do národních parků po celých USA, platný do srpna 2017. Koupeno za 80 dolarů, prodáme za 40, tedy 1000 korun.

0

Hodil by se... ale obávám se, že je nepřenosný, ne?

0 Citovat

praveze je, tam je miesto na podpis druheho vodica, takto sa s tym normalne "kseftuje"

0 Citovat

A hlavně to nikdo nekontroluje,jen tím mavnes

0 Citovat

Hele, jak kde... Poslední zkušenost z července na západě, kromě 2x mávnutí to vždy vzali do ruky a študovali, min. 2x chtěli i pas a kontrolovali podpis. A zažil jsem i šťáru rangerů na parkovišti v South Tufa u Mono Lake, kde buzerovali řidiče (oprávněně), že nemají v zaparkovaných autech ležet kartu pěkně podpisama nahoru.

0 Citovat

Jak píše cali, jak kde. Letos jsem byl v 5 národních parcích USA a třeba v Joshua Tree National Park si to při příjezdu fakt vzali včetně pasu ke kontrole, třeba v Yosemitském na to ale dlabali. smiley

0 Citovat

Právě jsme se vrátili a máme to podobně. Někde stačilo mávnout, někde kontrolovali shodu podpisu s občankou.

0 Citovat

Prodám Annual pass platný do července. Více na s0ny@seznam.cz. Jelikož se tu číslice zobrazují dost divně, tak pro upřesnění "s (nula) ny@seznam.cz"

0 Citovat

Prodám Annual Pass s platností do konce března 2018. Stál 80 USD, prodám za 1000 Kč. Nejraději osobní předání v Brně. Volné jedno políčko podpis. Abych předešla diskusím o legálnosti tohoto počínání: Když jsem jej kupovala, ranger mi sám od sebe říkal, že po dobu platnosti může pas používat i někdo jiný, stačí podepsat do volného políčka a mít u sebe ID card (doklad s fotkou.) hana.antoninova@gmail.com

0 Citovat

Prodám Annual Pass s platností do září 2018 včetně. 1000 Kč. K předání v Brně, Prostějově a okolí.

Kontakt: misak.06@seznam.cz (.nula šest)

0 Citovat

Zdravím,

prodám Annual Pass s platností do konce května 2018 za 1.000 Kč. Možnost předání v Praze nebo v Olomouci.

pavlina.hulinova@gmail.com

0 Citovat

Prodám Annual Pass s platností do 09/2018 za 1000 Kč. Současně prodám průvodce Národní parky USA (Lonely Planet, Nakladatel: Svojtka&Co. , 2013) za 200 Kč a průvodce Západ USA (Lonely Planet, Nakladatel: Svojtka&Co. , 2012) za 400 Kč.

katerina.portova@gmail.com

Předání Brno, Praha, Písek

0 Citovat

Ahoj, mam na prodej annual pass s platnosti do kvetna 2018 s jednim volnym podpisem. Cena 1000kc a predani Praha.

kontakt ondrab@centrum.cz pripadne 736457145.

0 Citovat

Ahoj, nabízim k prodeji Annual Pass America the Beutiful s jedným volným políčkem pro zapsání. Platný je do 10/2018. Osobní předání v Praze a okolí. Cena 900,-

Zájemci prosím piště na babickymartin@gmail.com nebo rovnou volejte na 724761298.

Díky Martin

0 Citovat

Ahoj, prodám Hawaii TriPark Annual pass. Je bez podpisů, takže použitelný 2x a platný do 11/2018. Cena 400,-. Osobní předání okres Beroun, případně Praha.

0 Citovat

Ahoj, prodám ANNUAL PASS platný do října 2018, s jedním volným podpisovým políčkem. Cena 900Kč. V případě zájmu kontaktujte mě prosím na mail: hajdova.moni@gmail.com

0 Citovat

Prodám Annual Pass platný do 10/2018, jeden podpis je volný. Cena 600Kč. Mail: pavevojt@gmail.com

0 Citovat

Prodám Annual Pass s platností do konce března 2019, jedno podpisové políčko je samozřejmě volné. Cena 900 Kč, ideálně osobní předání v Brně. Email: Alucard@post.cz

0 Citovat

Predam Annual Pass s platnostou do konca septembra/zari 2018. Jeden podpis je volny. Cena je 30eur. Osobne predanie v Bratislave po dohode postou. Email: ficilan@gmail.com

0 Citovat

Darujem annual Pass s platnosťou do konca septembra 2018 spolu s dokladom o zakúpení. Jedno podpisové políčko voľné. Prebratie v Bratislave.

edit 16:47: Pass je už darovaný.

0 Citovat

@hugonovak - pěkně tu dumpuješ ceny:-)

0 Citovat

Pred 3 rokmi som dostal pass zadarmo, tak teraz poskytujem tiež zadarmo. Je dobré niekomu spraviť radosť.

0 Citovat

cali napsal(a):

@hugonovak - pěkně tu dumpuješ ceny:-)

Ešte by sa mohol niekto ozvať, či mu to nepošle poštou na vlastné náklady

0 Citovat

tonic napsal(a):

Ešte by sa mohol niekto ozvať, či mu to nepošle poštou na vlastné náklady

Našťastie už sa taký neozve :-), pass som už daroval.

0 Citovat

To klidně může být... Já jsem tu 3x něco podobně zdarma poslal poštou a od žádného z adresátů jsem se ani nedočkal, že by napsal díky, došlo to... Kdyby tak debilně nefungovaly ty SZ, podíval bych se, kdo to byl.

0