Zdravím! Podařila se mi jedna takova bota, na letence z Yangonu do Bangkoku s leteckou společností Thai Lion Air. Před jménem mám místo Mr., Mrs. nevim jak se to stalo proto tuhle společnost moc nedoporucuju  .

Špatný titul před jménem na letence

Založil ve fóru Co se nevešlo

13 reakcí

Zdravím! Podařila se mi jedna takova bota, na letence z Yangonu do Bangkoku s leteckou společností Thai Lion Air. Před jménem mám místo Mr., Mrs. nevim jak se to stalo smiley Po řešení po mailu mi bylo řečeno, že mi to změní za cca 600kč, což je pohoda, ale že berou na tuhle zmenu jen Thajsky a Singapursky kreditky... smiley proto tuhle společnost moc nedoporucuju smiley letěl nekdo s takovou letenkou? nebo jste meli někdo s timhle problém při check inu? Diky za všechny zkusenosti! Tom

0

je to jedno, v Thajsku duplom smiley

0 Citovat

Co takhle změna pohlaví, to by pomohlo ne?
A ještě ušetříš těch 600 czk.

0 Citovat

Buď v klidu, pro ladyboys je Thajsko ráj smiley

0 Citovat

Stalo se nám to už nekolikrát a vždy na letišti bezproblémů. Konkrétně Emirates, Wizz a Easyjet. Když se kupuje více letenek najednou, tak se občas člověk překlikne. Obzvlášť u jiných jazykových mutací prodejců.

0 Citovat

Tady snad problem nebude. Ale pri letu do spojenych statu to problem muze byt. Znam pripad, kdy kvuli zamene Jan / Honza se neletelo... i kdyz u nas je to jedno a to same jmeno a ani 4 hodiny vysvetlovani nestacilo smiley

0 Citovat

Srovnáváš nesrovnatelné - oslovení a jméno. A navíc to, že u nás se takhle říká Janovi nikde jinde nikoho nezajímá a myslím, že je to zcela pochopitelné. To by pak touto logikou musely být akceptovány i různý zdrobněliny a úpravy příjmení atd.

0 Citovat

Netvrdim, ze je to srovnatelne. Primo na imigrancim ve statech to imo tak zasadni problem neni (da se jim vysvetlit). Ale na prechecku v Amstru, tak jsou obcas papeztejsi nez papez. Jinak teda u prijmeni jsem se setkal, ze obcas nedokazou pochopit, kdyz dvojice cestuje jako manzele, tak proc maji odlisna jmena (Novak X Novakova) smiley

0 Citovat

no spominam si na tie cestovatelske legendy, co namiesto Katerina zadali Kacenka a pod. perly ducha.

0 Citovat

Já na tom opravdu nic nepochopitelného nevidím, pokud se podívám a vidím úplně jiné křestní jméno na letenece a dokladu, není co řešit ani vysvětlovat. Takže v Amsterdamu bych řekl, že se zachovali naprosto normálně, protože tohle neuhraješ ani na žádnou chybu při psaní - nějaký tolerovatelné záměny písmen atd.

0 Citovat

Nazdar,

a co kdyz jsem ted pri rezervaci s Pegasusem dal do prijemni krestni jmeno?:))

dekuji
Jirka
http://jorgus.webnode.cz/

0 Citovat

to by tiez nemal byt problem, to je asi najcastejsia chyba smiley

0 Citovat

Není problém, některý aerolinky mívají při zadávání jména při koupi letenky první příjmení a na check-inu pak už jsou na to zvyklí smiley

0 Citovat

Stalo se mi u easyJetu, upravili to zadara na mailovou zadost..

0
13 reakcí