Máte někdo zkušenost z poslední doby jak kontrolují alkohol v kufru (samozřejmě odbavené)? Na stránkách MZV i letiště je 1l vína nebo tvrdého. Vím, že dřív víno vůbec neřešili a tvrdyho jsem mohl mít myslím 2l. Nevíte někdo jak moc to teď kontrolují? Zaslechl jsem, že na Suvarnabhumi to tolik nekontrolují, ale vlastní zkušenost nemám. Víno je v Thajsku drahé tak si chci vzít zásoby  .

Dovoz alkoholu do Thajska

Založil ve fóru Co se nevešlo

9 reakcí

Máte někdo zkušenost z poslední doby jak kontrolují alkohol v kufru (samozřejmě odbavené)? Na stránkách MZV i letiště je 1l vína nebo tvrdého. Vím, že dřív víno vůbec neřešili a tvrdyho jsem mohl mít myslím 2l. Nevíte někdo jak moc to teď kontrolují? Zaslechl jsem, že na Suvarnabhumi to tolik nekontrolují, ale vlastní zkušenost nemám. Víno je v Thajsku drahé tak si chci vzít zásoby smiley

Díky za postřehy.

0

Zkus chlastat doma, výrazně ušetříš za letenky. smiley

0 Citovat

Tahat přes půl světa víno,to mi moc hlava nebere.Kdyby ještě tvrdý...Jsem zvědav,kolik se tu najde lidi,co tahají do Thajska chlast smiley

0 Citovat

tak sa necudujem, stretol som partiu trampov z Ceska vo vlaku z Ciernej nad Tisou do ukrajinskeho Copu, co so sebou tahali 3 flase vodky a 6 mineralok...

0 Citovat

To jsou zase rady nad zlato smiley co když to chci vézt pro člověka co tam žije? Myslíte si, že v Thajsku budou mít víno lokálního vinaře z Moravy? Vtipálti, takové komentáře si můžete nechat od cesty...

0 Citovat

Tak proč by nebral, jako dárek je to super a Thajky to ocení smiley

0 Citovat

tak si mal hned napisat, ze to beries ako darcek nie preto ze "Víno je v Thajsku drahé tak si chci vzít zásoby" :D

0 Citovat

A hopla, my jedeme ve trojku, kazdy jsme chteli vzít 2l slivky, tak to asi zkontrolujem povolené množství raději.

0 Citovat

Aby tě vyhmatli to by musela být velká náhoda,ale jak píšeš,pokud se tak stane,tak neznalost neomlouvá.

0 Citovat

Když tam jedu, tak se řídím tím doporučením MZ a vezu vždy max 1l. (mám to jako dárek). Na Suvarnabhumi to nikdo nijak nikdy neřešil, a myslím že by to byla fakt náhoda, aby Tě vyhmátli, ale pokoušet se mi to nechce smiley

0
9 reakcí