Volotea - problém s platbou za letenky

Založila Tender před 11 měs ve fóru Co se nevešlo
10 odpovědí

Ahoj, systém společnosti Volotea mi nechce akceptovat kartu. Držela jsem se návodu, který je uveden u akce, ale přesto mi to kartu pokaždé zamítne. Nemáte tip, co s tím? Letenky z Athén na Sanotorini jsou za 10 éček prostě neodolatelné... Prosím o pomoc smiley

skus druhu kartu

Jestli nemas jinou kartu, tak ja ti to koupím, normálně mi letenky po 5€ funguji. Zkus na bance zjistit jestli jsou povoleny internetové transakce, tam bude ten problem, jejich platební brána funguje bez problému.

coby sa nedalo, dokonca aj listok na vlak sa da smiley aj ked u niektorych leteckych to nejde...mozu pozadovat kartu s ktorou bola letenka kupena, ale to sa Volotei netyka.

Zkusila jsem i manželu kartu a rovněž nás to pošle do háje... Našel by se tedy někdo, kdo by mi pomohl?

tka to si este nekupoval online listok na slovenske vlaky smiley

Já měl mastercard a dokud jsem u Volotey měl zaškrtnutou Mastercard, tak také nešlo. Překlikni na tu druhou možnost, která neodpovídá Tvé kartě, třeba to pomůže smiley

mohli ste tu Voloteu spomenut? Uz som zakupil 2 letenky (PRG-VCE a VIE-MRS, oboje oktober)...este ze nie pre mna smiley

tak aj Nantes z Viedne pre mna smiley

joj a akruat ten dobry termin na santorini 19-22 maj už maju len jedno volne miesto smiley

Tak nakoniec som ich využil aj ja na oktobrove Nantes z Viedne 6-9.10 smiley platba prebehla bez problemov..ale niečo podobne sa mi stalo u Eurowings,tiež mi nechcelo zobrat žiadnu kartu až nakoniec som to zaplatil cez PayPal

Přihlášení a registrace