Londýn památky 1+1 zdarma

Napsal David Eiselt 2013-04-12T12:10:51+02:00 ve fóru Slevové kupóny a vouchery
22 odpovědí

Chystáte se do Londýna? Poté si na těchto stránkách nechte zaslat na e-mail voucher pro návštěvu turistických atrakcí v Londýně 1+1 zdarma.

Voucher zde.

Výsledné ceny po slevě na 1 osobu:

  • London Eye 9,6 liber
  • Madame Tussauds 15 liber
  • London Aquarium 10,35 liber
  • London Dungeon 12,3 liber


Platnost do:
London Eye - 30.06.2013
Ostatní - 31.12.2013

škoda že to má platnost jen do konce roku. My letíme v lednu... nákupy + památky,nějaké tipy a rady ?
Nikdy jsme tam nebyli tak budu ráda za každou radu,co přednostně navštívit díky...
A o nějakých podobných voucherech nevíte? díky M

Doporučuji sledovat stránky http://www.daysoutguide.co.uk/2for1-london
Při cestě do Londýna vlakem, za jízdenku a předložení kuponu, ušetříte za jednu vstupenku. Platí do dubna 2014.
Na cestování pořídit Oyster card. Více zde http://www.tfl.gov.uk/tickets/14825.aspx

Letíme letadlem, a pak shuttlem do centra,tak vlak nevyužijem,ale i tak dík za info na stránky...
a nějaké další rady ohledně Londýna?

abych to objasnil:
není třeba cestovat vlakem, je třeba si koupit např. 1denní Travel Card, která platí na vlaky, metro, busy... stojí 8.80 liber a platí pro zónu 1 a 2. Je to taková denní lítačka. Akorát je třeba, abyste si ji koupili na nádraží vlaku, ne v metru - např. Charing Cross, Liverpool street atd... pak jen ukážete vytištěný kupón a 2 lítačky Travel card. Ale např v St. Paul's po nás Travelcardy ani nechtěli... takže tak
já jsem info čerpal zde: http://www.mintytrips.cz/slevy_na_pamat ... for_1.html
pokladní o akci vědí a doporučují, není nic třeba jim složitě vysvětlovat: prostě 2x Travel card denní a booklet 2for 1 kde jsou předtištěné kuponky
kdyžtak se ptejte, byl jsem minulý víkend takže mám aktuální info
Martin

Ahoj všem zkušeným cestovatelům,

letíme za tři dny do Londýna a chci tuto slevu 2v1 uplatnit. Vím, že si musím koupit Travelcard s logem železnic a slevu uplatnit v den platnosti atd... mám jen dva dotazy.

1) lze si jednodenní Travelcard koupit např. v pátek s platností na sobotu nebo neděli?

2) lze tuto slevu "ošulit" a místo Travelcard koupit třeba jen lístek na vlak za 4 libry a ani ho nevyužít? Pro tu slevu se to pořád vyplatí... Ale všude ve forech čtu pouze o Travelcard, tak si tím nejsem jistá.

Budu moc ráda za aktuální info, protože už dva dny hledám po netu a těchto dvou věcí se nejsem schopna dopátrat.

Děkuji.

Petra

Neví někdo či má zkušenost, zda půjdou Stansted Express jízdenky WebDuo offer + stažené do pdf v mobilu, využít pro 1+1 akce?

edit: našel jsem. Webduo nabídka jde využít, ale je nutné jízdenky vytisknout, aby tam bylo logo železnic.

Já jel loni Stansted Express a lístek jako sleva fungoval. Byl vytištěný.

Petuska11 napsal(a):

Ahoj všem zkušeným cestovatelům,

letíme za tři dny do Londýna a chci tuto slevu 2v1 uplatnit. Vím, že si musím koupit Travelcard s logem železnic a slevu uplatnit v den platnosti atd... mám jen dva dotazy.

1) lze si jednodenní Travelcard koupit např. v pátek s platností na sobotu nebo neděli?

2) lze tuto slevu "ošulit" a místo Travelcard koupit třeba jen lístek na vlak za 4 libry a ani ho nevyužít? Pro tu slevu se to pořád vyplatí... Ale všude ve forech čtu pouze o Travelcard, tak si tím nejsem jistá.

Budu moc ráda za aktuální info, protože už dva dny hledám po netu a těchto dvou věcí se nejsem schopna dopátrat.

Děkuji.

Petra

Ahoj,

před pár dny jsem se vrátil z Londýna, akci 1 +1 jsme hojně využívali.

1) Ano, jednodenní Travelcard jde u železnic koupit i na jiný než aktuální den (udělali jsme to dvakrát a žádný problém). Stejně tak na některých zastávkách (např. na Charing Cross) je možné od pracovníka na pokladně dostat brožurku s akcemi pro případ, že člověk nemá vytištěné kupóny z webu.

U některých akcí je skutečně nutná telefonická rezervace předem - doporučuji toto: https://www.daysoutguide.co.uk/thames-rockets .

Ahoj, jedem s dětmi na pár dní do Londýna a chtěli jsme jim udělat takový odpočinkový den od památek a zajet do ateliérů Harry Potter - nevíte, jak a čím se tam dá co nejlevněji dojet? od kolika platí děti v Londýně dopravu? Do kolika mají slevy? Děkuji za tipy:-)

Nabízím 2 nevyužité vstupy do Madame Tussauds (kupováno v rámci Merlin Passu na 5 atrakcí 18.3.2018, platnost 90 dnů - 300 Kč za kus, samostatný vstup stojí 29 GBP pro dospělého) a 2 Oyster karty (150 Kč za kus - záloha tam byla 5 GBP, zůstatek na kartách je 40 pencí). Možnost předání v Olomouci.

Zdrvím, také se chystám do Londýna a moc bych poprosil zkušené cestovatele, zda by byl někdo ochoten podělit se o radu v tomto směru:

Jde mi o kombinaci dopravy po městě + využití slev na památky. Z toho co jsem pročítal mi vychází zajímavě buď Contactless, nebo Travel card.

Letíme s ženou za celkem 5 dní, z toho první a poslední den toho moc nestihneme. Když jsem koukal na Oyster, tak to mi přijde už poměrně překonané, resp. nahrazené Contactless. 

+ Cestovní komfort, žádné starosti, easy job :)

-  nulové možností slev na památky.

Koukal jsem i na London pass, to je ale předražené, resp. museli bychom lítat jak šílený jen po památkách, abychom to využili. Takže pozornost se upřela na Travel Card v kombinaci s akcema 2for1. 

Napadla mě varianta koupit Travel card na 5 dní (samozřejmě tu železniční) a pak jí celých těch 5 dní využívat na 2for1. Nevíte jestli je to takto možné? Nebo to platí jen na jednodenní Travelcard? Resp. napadá Vás jiná alternativa?

Co jsem koukal na seznam akcí 2for1, tak z citovaných památek nás zajímá: Tower of London, St. Pauls Cathedral,  Westminster Abbey, (celkem by to byla úspora 61 liber)  zbytek by byl jen příjemný bonus. Už v souhrnu této částky mám pocit že se to vyplatí, když přičtu i dopravu "zdarma" ale určitě si nechám poradit i jinou alternativu.


Moc díky.


Štěpán

Už je to skoro 2 roky, co jsem byla v Londýně naposledy, takže já ještě fungovala na Oyster Card, památky jsme brali na travelcard, jelikož jsme jeli vlakem na Gatwick.

Nicméně na památkách se dá šetřit i tak, že do St. Paul's a Westminster Abbey se dá jít zdarma v rámci mše. Do Toweru v rámci ceremoniálu předávání klíčů za symbolickou cenu - nepodařilo se nám, rezervováno všechno dopředu

(Omlouvám se, pokud nosím sovy do Atén)

2for1 by uz na Oyster fungovat nemali, za to na zeleznicnu travel card ano, no musi tam byt symbol zeleznic (take dve sipocky). Pripadne ak kupite spiatocny listok (napr. Stansted - Londyn - Stansted) by 2for1 malo fungovat vo vsetky dni co ste v Londyne. Podrobne informacie: https://www.daysoutguide.co.uk/t...-for-2for1


Na dopravu po Londyne staci contactless, Oyster uz neponuka takmer ziadnu vyhodu. 

Takže když koupím Travel card na 5 dní se symbolem železnice, tak mohu všech 5 dní využít akci 2for1? Ať už do vlaku nestoupím nebo ne.

Áno, podľa informácií na ich stránke by to tak malo byť.  Ešte teda trreba tie kupóny vytlačené z internetu. 

Skvěle, díky moc za pomoc :)

Zdravím,

nevíte někdo, zda platí akce 2in1 po celé 4 dny, když máme zpáteční jízdenku Stansted Express a v Londýně budeme 4 dny (tedy jízda tam 24.8. a zpět 27.8.)?:-)

Ano, viz podmínky. Nezapomeň si stáhnout a vytisknout jízdenku i vouchery.

If you are making a one way journey or your ticket is valid for one day, you can use your National Rail tickets to get the offer with this voucher only on the day of travel.

If you are making a return journey, you can use your National Rail tickets to get the offer with this voucher any day on or between your outward and return journeys. For example, if you arrived on Thursday and will return on Sunday, your tickets will be considered valid for offers on Thursday, Friday, Saturday and Sunday. 

Asi budu za blba,ale zeptám se pro jistotu.Když koupím tyto lístky : https://www.stanstedexpress.com/...ng/payment

tak budou platit nejen na dopravu,ale i jako sleva na památky při vytištění voucherů?

Díky.

Ještě jsem to nestudovala, tak se nejdřív zeptám....když přiletím na letiště STN koupím si jízdu do Londýna vlakem a zpáteční za 4 dny z Londýna na letiště LTN tedy jiné, dá se to brát jako zpáteční jízda a budu mít všechny tyto dny slevu? Dá se zpáteční jízdenka koupit do jiného místa a kde a jak ji koupit, abych ji pak měla v ruce a mohla ji ukazovat, dá se to i přes internet? Omlouvám se za možná hloupý dotaz.


Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!