Londýn památky 1+1 zdarma

Napsal David Eiselt 2013-04-12 12:10:51 ve fóru Slevové kupóny a vouchery
9 odpovědí

Chystáte se do Londýna? Poté si na těchto stránkách nechte zaslat na e-mail voucher pro návštěvu turistických atrakcí v Londýně 1+1 zdarma.

Voucher zde.

Výsledné ceny po slevě na 1 osobu:

• London Eye 9,6 liber
  • Madame Tussauds 15 liber
  • London Aquarium 10,35 liber
  • London Dungeon 12,3 liber

Platnost do:
London Eye - 30.06.2013
Ostatní - 31.12.2013

škoda že to má platnost jen do konce roku. My letíme v lednu... nákupy + památky,nějaké tipy a rady ?
Nikdy jsme tam nebyli tak budu ráda za každou radu,co přednostně navštívit díky...
A o nějakých podobných voucherech nevíte? díky M

Doporučuji sledovat stránky http://www.daysoutguide.co.uk/2for1-london
Při cestě do Londýna vlakem, za jízdenku a předložení kuponu, ušetříte za jednu vstupenku. Platí do dubna 2014.
Na cestování pořídit Oyster card. Více zde http://www.tfl.gov.uk/tickets/14825.aspx

Letíme letadlem, a pak shuttlem do centra,tak vlak nevyužijem,ale i tak dík za info na stránky...
a nějaké další rady ohledně Londýna?

abych to objasnil:
není třeba cestovat vlakem, je třeba si koupit např. 1denní Travel Card, která platí na vlaky, metro, busy... stojí 8.80 liber a platí pro zónu 1 a 2. Je to taková denní lítačka. Akorát je třeba, abyste si ji koupili na nádraží vlaku, ne v metru - např. Charing Cross, Liverpool street atd... pak jen ukážete vytištěný kupón a 2 lítačky Travel card. Ale např v St. Paul's po nás Travelcardy ani nechtěli... takže tak
já jsem info čerpal zde: http://www.mintytrips.cz/slevy_na_pamat ... for_1.html
pokladní o akci vědí a doporučují, není nic třeba jim složitě vysvětlovat: prostě 2x Travel card denní a booklet 2for 1 kde jsou předtištěné kuponky
kdyžtak se ptejte, byl jsem minulý víkend takže mám aktuální info
Martin

Ahoj všem zkušeným cestovatelům,

letíme za tři dny do Londýna a chci tuto slevu 2v1 uplatnit. Vím, že si musím koupit Travelcard s logem železnic a slevu uplatnit v den platnosti atd... mám jen dva dotazy.

1) lze si jednodenní Travelcard koupit např. v pátek s platností na sobotu nebo neděli?

2) lze tuto slevu "ošulit" a místo Travelcard koupit třeba jen lístek na vlak za 4 libry a ani ho nevyužít? Pro tu slevu se to pořád vyplatí... Ale všude ve forech čtu pouze o Travelcard, tak si tím nejsem jistá.

Budu moc ráda za aktuální info, protože už dva dny hledám po netu a těchto dvou věcí se nejsem schopna dopátrat.

Děkuji.

Petra

Neví někdo či má zkušenost, zda půjdou Stansted Express jízdenky WebDuo offer + stažené do pdf v mobilu, využít pro 1+1 akce?

edit: našel jsem. Webduo nabídka jde využít, ale je nutné jízdenky vytisknout, aby tam bylo logo železnic.

Já jel loni Stansted Express a lístek jako sleva fungoval. Byl vytištěný.

Petuska11 napsal(a):

Ahoj všem zkušeným cestovatelům,

letíme za tři dny do Londýna a chci tuto slevu 2v1 uplatnit. Vím, že si musím koupit Travelcard s logem železnic a slevu uplatnit v den platnosti atd... mám jen dva dotazy.

1) lze si jednodenní Travelcard koupit např. v pátek s platností na sobotu nebo neděli?

2) lze tuto slevu "ošulit" a místo Travelcard koupit třeba jen lístek na vlak za 4 libry a ani ho nevyužít? Pro tu slevu se to pořád vyplatí... Ale všude ve forech čtu pouze o Travelcard, tak si tím nejsem jistá.

Budu moc ráda za aktuální info, protože už dva dny hledám po netu a těchto dvou věcí se nejsem schopna dopátrat.

Děkuji.

Petra

Ahoj,

před pár dny jsem se vrátil z Londýna, akci 1 +1 jsme hojně využívali.

1) Ano, jednodenní Travelcard jde u železnic koupit i na jiný než aktuální den (udělali jsme to dvakrát a žádný problém). Stejně tak na některých zastávkách (např. na Charing Cross) je možné od pracovníka na pokladně dostat brožurku s akcemi pro případ, že člověk nemá vytištěné kupóny z webu.

U některých akcí je skutečně nutná telefonická rezervace předem - doporučuji toto: https://www.daysoutguide.co.uk/thames-rockets .

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!