Zaoceánské plavby

Založila Michaela před 11 měs ve fóru Co se nevešlo
7 odpovědí

Ahoj všichni
jsem studentka cestovního ruchu na vysoké škole a ráda bych vás požádala o pár minut vašeho času.
Zpracovávám bakalářskou práci na téma Komparace nabídek zaoceánských plaveb a pro svou praktickou část práce jsem si připravila krátký dotazník, jehož vyplněním byste mi moc pomohli k úspěšnému dokončení své práce.

https://www.survio.com/survey/d/K5U0H5Q5R4A6V7Y9L

Předem děkuji všem, kteří si našli čas smiley
Pokud máte k dotazníku nějakou otázku nebo konstruktivní kritiku, neváhejte mě kontaktovat smiley

Plavby delime na plavby pro homosexualy a plavby pro heterosexualy. Nevim jestli je nekdo dela i pro trandaky...

Ja nevim me ten odkaz nefunguje.. smiley jestli je to nejakej virus tak mi to shazuje firewall.. smiley

vyplnene, ale tuto kludne vynechaj servisny poplatok, lebo to aj tak nikdy nikto nevie co je smiley
V ceně není zahrnuta doprava z a do přístavu, víza, servisní poplatek a služby wellness center či kadeřníka

padrino11: smiley tím dělením se budu řídit ve své bp smiley
kickass1: to je zvláštní, jsi první, komu to nejde otevřít (a nebo první, kdo se ozval...
tonic: upřímně ani já nevím, co to je, ale u každého zájezdu je napsané, že to není v ceně smiley

to je asi to, na co sa ma vzdy pytaju nezasvateni, ked im poviem ze som letel napr. z Dubaja do Manily za 30 euro...A boli tam aj servisne/palivove/letiskove priplatky? smiley Kazdy kto nelieta ich pozna, ale nikto nevie kde sa platia smiley

Přihlášení a registrace