Ahoj, s přítelkyní se chystáme v květnu na Floridu a v rámci dovolené bychom chtěli přeletět/přeplout z Miami na Kubu. Pokoušel jsem se o tom něco vyhledat, ale informace se dost liší.. Někde píšou, že je potřeba vyřídit na místě speciální US víza za 100USD a někde jsem se zase dočetl, že se stačí prokázat non-US pasem a měli by vás v pohodě pustit. Jiní zase doporučují letět přes třetí zemi, ale to nechceme. Vzhledem k měnící se situaci mezi Kubou a USA bych potřeboval někoho s aktuální zkušeností.. Díky moc! .

Přelet Miami - Havana

Založil(a) ve fóru Víza, odletové taxy, upozornění

3 reakce

Ahoj,

s přítelkyní se chystáme v květnu na Floridu a v rámci dovolené bychom chtěli přeletět/přeplout z Miami na Kubu. Pokoušel jsem se o tom něco vyhledat, ale informace se dost liší.. Někde píšou, že je potřeba vyřídit na místě speciální US víza za 100USD a někde jsem se zase dočetl, že se stačí prokázat non-US pasem a měli by vás v pohodě pustit. Jiní zase doporučují letět přes třetí zemi, ale to nechceme. Vzhledem k měnící se situaci mezi Kubou a USA bych potřeboval někoho s aktuální zkušeností.. smiley Popř. bych byl vděčný i za tip na letenky nebo trajekt. smiley

Díky moc!

0

Tak k te situaci nevim, kamarad co zije na Floride se taky zajimal ,ale ma zelenou kartu a ceka na obcanstvi tak si tim nechce zkomplikovat zivot , na skyscanneru uz ale lety z Miami nebo Tampy nebo Orlanda najdes .,. jedna cesta od 70 euro , lod me;la zaci jezdit loni v lete ,, plavba cca 10 hodin s Ford Lauderdale nebo Keywestu ale jestli zacla a kolk stoji nevim

0 Citovat

Jo, na ty letenky už jsem koukal, ale při rezervaci to píše, že "pro tuto cestu jsou potřeba víza." A jak jsem psal, někomu ta vydaná v ČR nestačila a bylo potřeba si zařídit ty speciální v USA... ale nevím. Rád bych věděl, jak to doopravdy je, než to booknu..chceme se dostat tam i zpět bez problému. smiley

0 Citovat

https://www.tripadvisor.com/SearchForum ... =34633&s=D

0
3 reakce