Cestovní pojištění ke kreditní kartě

Napsal Zdeněk Ringelhán 2017-03-31T12:13:24+02:00 ve fóru Co se nevešlo
4 odpovědí

Už dlouho mám cestovní pojištění ke kreditní kartě.  Snad můžu napsat konkrétně: od Equabank. Sport + včetně rizikových sportů, ztráty zavazadel a takové ty věci... je to za 129,- měsíčně (včetně poplatku za kartu) ... není na trhu něco výhodnějšího? Nemyslím zrovna levnějšího, ale třeba kde jsou větší limity nebo tak?

Nějaké zkušenosti? Rady?

Vyhovuje mi to v tom, že nemusím pak běhat a vyřizovat pojištění na každou cestu. Takhle to mám pořád a pro všechny v rodině. 


(nedělám v žádné bance :D aby si někdo nemyslel, že to je nějaká reklama :D dík.

U KB to mám za 0,- měsíčně. Stačí jakákoliv příchozí platba a jedna platba kartou a účet je taky zadara.

Kvalitní pojištění jsou obvykle u prémiových účtů, např. Erste má teď limit 1o mil.- https://www.erstepremier.cz/banka/appmanager/portal/csp2?nfpb=true&pageLabel=csp2osp&docid=premier/cs/sc13089.xml#1

Nebo ČSOB prémium má i storno cesty atp.- https://www.csob.cz/portal/lide/produkty/pojisteni/doplnujici-informace/cestovni-pojisteni-ke-kartam

Nevýhodou je, že aby měl člověk účet zdarma, musí plnit podmínky (např. příjem 50 tis.měsíčně), na což ne každý dosáhne.

Využívám pojištění, co je součástí karty Diners Club. Zatím jsem ale žádnou pojistnou událost neřešil, takže zatím nemůžu hodnotit.

Karta se mi zaplatí sama za body, které se sbírají za platby. Body mi vystačí i na salonky na letištích. Záleží ale jak kdo platí kartou a kolik se protočí peněz.

Ja mam cestovni pojisteni od České sporitelny za 85 kc mesicne - je v tom i pojisteni manželky https://www.servis24.cz/banka/nav/osobni-finance/cestovni-pojisteni-k-uctu-cs/o-produktu-d00018709

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!