Už dlouho mám cestovní pojištění ke kreditní kartě.  Snad můžu napsat konkrétně: od Equabank. Sport + včetně rizikových sportů, ztráty zavazadel a takové ty věci... je to za 129,- měsíčně (včetně poplatku za kartu) ... není na trhu něco výhodnějšího? Nemyslím zrovna levnějšího, ale třeba kde jsou větší limity nebo tak?Nějaké zkušenosti? Rady?Vyhovuje mi to v tom, že nemusím pak běhat a vyřizovat pojištění na každou cestu. Takhle to mám pořád a pro všechny v rodině. (nedělám v žádné bance :D aby si někdo nemyslel, že to je nějaká reklama :D dík. .

Cestovní pojištění ke kreditní kartě

Založil ve fóru Co se nevešlo

CSOB premium konto jsem zakládal cca pře 14 dny, konečně se k tomu dokopal :-) Postačily jim jen informace o plnění mzdy, dále se ptali z jaké společnosti mi to chodí, chtěli i IČO, možná se to bude kontrolovat. Jinak ženská příjemná, jednaní bez problému.

Plán byl využít Kartu na Omán/Istanbul plus cestovní pojíštění nicméně LOT vs Turkish Airlines vs PL uřad letectví rozhodli a létat se nikde nebude.

 

0 Citovat

Běžně 800-1200€, mensi spoluucast nez 800€ (pokud nebylo plne pojisteni v cene) jsme nikdy nemeli.

0 Citovat

 

"k poisteniu ku karte od CSOB"

A asi by som si precital podmienky ,moze to byt inak,moze to byt chyba. Trocha opatrne s tim nadsenim, ale ked by to tak bolo je to dost dobre pre poistenie ku karte.

0 Citovat

Tak pořád jsou to pojištění, takže v dlouhým čase za to víc zaplatíš než dostaneš. Takže i kdybych měl platit pojišťovně 1k tak fakt budu rád, že za mě csob 400e zatáhne.

A základem je nebýt debil a nebourat. Samozřejmě to, že mě někdo odře na parkovišti neovlinim.

0 Citovat

Peter _15 napsal(a):

 

"k poisteniu ku karte od CSOB"

A asi by som si precital podmienky ,moze to byt inak,moze to byt chyba. Trocha opatrne s tim nadsenim, ale ked by to tak bolo je to dost dobre pre poistenie ku karte.

pojisteni, ktere ma csob ke svym kartam (u premium uctu) patri k tomu nejlepsimu, co jde sehnat.

1 Citovat

Novinky v Erste:

Rozšířili jsme službu Autoasistence Erste Premier. Pojištění se vedle ČR nově vztahuje i na země EU. Na území ČR a v příhraničí můžete od února využívat také nový benefit Cykloasistence pro jízdní kola, elektrokola apod. Nepojízdné kolo Vám asistenční služba odveze až do vzdálenosti 50 km a do stejné vzdálenosti dopraví na Vámi určené místo i Vás. 

0 Citovat

Pavel Krcho napsal(a):

 

pojisteni, ktere ma csob ke svym kartam (u premium uctu) patri k tomu nejlepsimu, co jde sehnat.

Ja viem, a teraz má to inšpirovalo;)

0 Citovat

Erste Premier má taky pojištění spoluúčasti na škodě na zapůjčeném vozidle nebo plavidle s limitem 10k. Už několik let.

A jednu negativní zprávu: ČS přestává vydávat karty Mastercard.

Ale salonky MC v Praze, Vídni a Bratislavě půjdou navštěvovat i s VISA Infite (nevím, jestli to nebude platit jen pro ty od ERSTE). A zvedne se také počet volňásků Loungekey.

0 Citovat

Kolik volnasku??😉

0 Citovat

Celkem bude 8 volňásků. A i dále bude platit, že každý další vstup bude se slevou 50 %.

1 Citovat

Jinak k diskusi na pojištění spoluúčasti. Je potřeba vzít v potaz, že leckdy je rozdílná výše spoluúčasti a výše kauce..

0 Citovat

Ano, kauce (deposit) bývá někdy nižší než spoluúčast, ale podstatná je spoluúčast a o té byla diskuze.

2 Citovat

Bohužel jsem už slyšel, že to někdo bral jako to samé. Prostě nečtou podmínky detailně.

0 Citovat

CSOB pojištění je ale pouze ke kreditní kartě, nebo mě zase s něčím vypekli?

0 Citovat

Myslím, že tě nevypekli. Cestovní pojištění je asi zdarma opravdu jen k (úvěrové) kreditní kartě.

EDIT: Lounge Key je taky jenom ke kreditce? Alespoň dle jejich webu.

0 Citovat

Ano. ČSOB tu prémiovost dělá přes tu kreditku, na níž musí mít člověk bonitu, spíš než přes ten měsíční obrat.

Takže i prodloužená záruka je jen ke kreditce. 

0 Citovat

Zdravím cestovatele, měl bych dotaz na prémiové karty. Které byste aktuálně doporučili pro lidi, kteří několikrát ročně cestují běžně v rámci EU (bez rizikových sportů apod.) a chtěli by pojištění a možnost pár vstupů do lounge. Díky za odpověď.

0 Citovat

Jak sis určitě přečetl výše, docela dobře je na tom ČSOB Premium u kreditky World Elite a zatím má docela splnitelnė podmínky. Jinak třeba ještě Erste Premier nebo KB TOP. 

0