Ahoj cestovatelé!Jistě všichni známe tyto skvělé bonbóny. Jedinou jejich chybou je nedostupnost v ČR. A proto jdu za vámi s tím, zda by někdo nebyl ochotný mi je v Polsku koupit a poté poslat, případně předat (Brno). Konkrétně bych ráda Krówky od značky Wawel, v černobílém obalu. Samozřejmě zaplatím bonbóny i poštu. :)Budu moc ráda, když se někdo ozve :) DíkyMějte se .

Polské Krówky!

Založil(a) ve fóru Co se nevešlo

7 reakcí

 Ahoj cestovatelé!

Jistě všichni známe tyto skvělé bonbóny. Jedinou jejich chybou je nedostupnost v ČR. A proto jdu za vámi s tím, zda by někdo nebyl ochotný mi je v Polsku koupit a poté poslat, případně předat (Brno). Konkrétně bych ráda Krówky od značky Wawel, v černobílém obalu. Samozřejmě zaplatím bonbóny i poštu. :)

Budu moc ráda, když se někdo ozve :) Díky

Mějte se


0

V Ostrave je to k dostani na nekolika mistech, napriklad i v Lidlu (i kdyz asi jinou znacku), ktery je celorepublikovy. Pokud to nepomuze, tak klidne nejake koupim, ale dostanu se k nim zda se az dalsi tyden - resp. dostanu se do Polska do obchodu, ale nevim, kterou znacku konkretne Bedrune maji.

0 Citovat

Otázka je jak se zde na "vylepšeném" fóru ozvat? Zítra budu v Polsku a ve středu v Brně. Není problém koupit a předat.

0 Citovat
Petr76 napsal(a):

Otázka je jak se zde na "vylepšeném" fóru ozvat? Zítra budu v Polsku a ve středu v Brně. Není problém koupit a předat.

Napiš mi kdyžtak na mail petrahykova@seznam.cz :) Pokud bys zítra koupil, tak si je v tu středu můžu vyzvednout :) Třeba 3-4 balíčky kdybys mi vzal? Aby se to vešlo do 150,- :D

0 Citovat

A pokud to z Petrem ne vyjde - taky ja muzu koupit a zvezt do Brna.
Len poprve za 2 tyzdne :(

Nekolikrat ale uz nakupoval sem krovky v levnem nakupe v Praze (Palmovka, Vysocanska a kolem Namesti Miru).

0 Citovat
panda napsal(a):

A pokud to z Petrem ne vyjde - taky ja muzu koupit a zvezt do Brna.
Len poprve za 2 tyzdne :(

Nekolikrat ale uz nakupoval sem krovky v levnem nakupe v Praze (Palmovka, Vysocanska a kolem Namesti Miru).

Tak Petr se neozývá, můžem se tedy domluvit spolu?
Kdyžtak mi také napište na mail, prosím :)

0 Citovat

Asi ano, jenom maila poslu Vam az na 100% datum sa potvrdi.

0 Citovat

Zkuste Makro, mají dva druhy v kilovém balení.

0
7 reakcí