Airbnb

Založil Tomáš Podroužek před 5 měs ve fóru Co se nevešlo
4 odpovědí

Zdravím vás.Nedávno se mi stala celkem nepříjemná věc, kterou se mi ale podařilo vyřešit a tak jsem se rozhodl se s vámi podělit, kdybych nebyl jediný.Mám účet na Airbnb a jednou mi zničehonic přišlo, že se na můj účet přihlásil cizí prohlížeč z Holandska...změnil jsem si heslo a doufal, že šlo jen o náhodu. Ale najednou mi začaly chodit maily o potvrzení změny hesla a tak, najednou pin kod pro změnu emailu a najednou jsem byl bez účtu, protože ten někdo změnil přihlašovací email i heslo.Hledal jsem tedy způsob řešení. Jediné co funguje, je obrátit se telefonicky na zákaznickou podporu, která ale v ČR není, takže jsem zkusil Velkou Británii. Ochotný chlapík si všechno vyslechl, ověřil si podle čísel karet že jsem to opravdu já a slíbil co nejrychlejší řešení.Druhý den ráno přišel email, že došlo k manuální změně emailu a resetu hesla ze strany Airbnb. Snad to teď už vydrží a budu mít klid. Naštěstí se nic nestalo, jen se ten dotyčný snažil založit ubytování na moje jméno.Snad toto někomu do budoucna pomůže, i když to nikomu nepřeji. 

Zajímavé, využít stávajících účtu za účelem založení fake ubytováních. Díky za info.

Nejsem si jistá, ale u airbnb je možnost uložení karty?
Zdravím,

ano u Airbnb se musí přidat ''Payment Method'' nahrát výstřižek z výpisu k účtu a počkat na verifkaci (do 24 hodin).

více zde:
https://www.airbnb.com/help/article/823/how-do-i-edit-or-remove-my-payment-method
Přihlášení a registrace