Ahoj,s přítelem letos v létě plánujeme jet Transsibiřskou magistrálu a rádi bychom si udělali odbočku na Altaj (Ust-Koksa, Tjungur, Bělucha). Nejen, že je to národní park, ale zároveň i pohraniční oblast. Nemáte někdo zkušenost se zařízením propustky do této pohraniční oblasti? Jak společnost, která zařizuje víza, tak ruská ambasáda v Praze mě odkázaly na místní úřad v Ust-Koksa. Ti se ale neozývají. Jedinné, co vím, je, že se propustka musí zařizovat minimálně 60 dní předem. Co je ale potřeba udělat se mi zatím zjistit nepodařilo. Moc díky za odpovědi, Dari .

Propustka do pohraniční oblasti Rusko - Altaj

Založila ve fóru Víza, odletové taxy, upozornění

0 reakcí

Ahoj,

s přítelem letos v létě plánujeme jet Transsibiřskou magistrálu a rádi bychom si udělali odbočku na Altaj (Ust-Koksa, Tjungur, Bělucha). Nejen, že je to národní park, ale zároveň i pohraniční oblast. Nemáte někdo zkušenost se zařízením propustky do této pohraniční oblasti? Jak společnost, která zařizuje víza, tak ruská ambasáda v Praze mě odkázaly na místní úřad v Ust-Koksa. Ti se ale neozývají. Jedinné, co vím, je, že se propustka musí zařizovat minimálně 60 dní předem. Co je ale potřeba udělat se mi zatím zjistit nepodařilo. 

Moc díky za odpovědi, Dari

0
0 reakcí