Sleva 15 % s kódem QRDEAL. Platí do 28.6.2017.odlety z Osla, Helsinek, Stockholmu a Kodanidestinace: Bangkok, Colombo, Cape Town, Johannesburg, Abu Dhabi, Dillí, Phuket, Kuala Lumpur, Melbourne, Hong Kong, Adelaide, Singapur, Dubaj, Ras Al Khaimah, Sharjah, Krabi, Seychely, Auckland, Bali, Perth, Makedivy, Nairobi, Ho Chi Minh City a Sydney .

Qatar Airways – promo kódy

Založil ve fóru Slevové kupóny a vouchery

10 reakcí

Sleva 15 % s kódem QRDEAL. Platí do 28.6.2017.

odlety z Osla, Helsinek, Stockholmu a Kodani

destinace: Bangkok, Colombo, Cape Town, Johannesburg, Abu Dhabi, Dillí, Phuket, Kuala Lumpur, Melbourne, Hong Kong, Adelaide, Singapur, Dubaj, Ras Al Khaimah, Sharjah, Krabi, Seychely, Auckland, Bali, Perth, Makedivy, Nairobi, Ho Chi Minh City a Sydney

0

destinace Abu Dhabi, Dubaj, Ras Al Khaimah, Sharjah... vtipkari :)

0 Citovat

Možná proto ta sleva :) QRDeal je to každopádně :)

0 Citovat

Škoda, že tam není Vídeň nebo Mnichov. Zrovna včera jsem checkoval nějaké jejich letenky a Krabi/Bangkok měli za cca 560 Euro, s tímhle kuponem by už to bylo zajímavější. :-)

0 Citovat

hmmm, zkoušel jsem to, jen tak ze cviku, dal jsem Oslo -> Bangkok, 1.-10. září a cena s kódem stejná jako bez něj

0 Citovat

Ahoj. Prosím! Nevíte o nějakým promo kódu? Chci letět z Prahy do Sydney (přelom prosince a ledna) a nějaká slevička by se hodila. Děkuji

0 Citovat

Prosím nevíte o nějakém promo kódu?

0 Citovat

Tak jdeme googlit, nemůžu spát díky jetlagu. CARDIFF2018 - sleva až 15% při odletu z Cardiffu - no, pohledáme dál. QROMAFF-10% sleva při odletu z Ománu, even worse, hledáme dál. PCGTBGIFT-by mělo dát slevu 5%.

0 Citovat

Nemáte prosím někdo aktuální kódy pro Qatar? Bohužel se mi nedaří nic najít. Ideálně trasa Praha - Thajsko. Díky.

0 Citovat

Zdenda napsal(a):

Nemáte prosím někdo aktuální kódy pro Qatar? Bohužel se mi nedaří nic najít. Ideálně trasa Praha - Thajsko. Díky.

  mozna toto  este funguje:   FLYDAY nebo QRAMEX01 (plata AmEx kartou)   , ALE nemusi to fungovat na odlety z PRG....

0 Citovat

Zdravím, chystáme se koupit let na prosinec PRG - DOH - DPS a zpět SIN - DOH - PRG, aktuální cena cca 17.000, má někdo zkušenost s nějakým fungujícím promo kodem, případně jestli se vyplatí počkat? Budou to 4 letenky a cena mi přijde OK, samozřejmě každá ušetřená koruna se počítá..

Díky moc

0
10 reakcí