Dobrý den,nevím, zda je to nejvhodnejší místo, ale chtěl bych zde nabídnout nevyužitý zájezd, který v případě jeho nevyužití budu stornovat:Tuto sobotu jsme meli odletet na dovolenou. Bohuzel z rodinnych duvodu jsme ji museli zrusit a v případě uplného storna je poplatek 100%.Jde o Řecko od 2. do 12. září do špičkového resortu na Krétě, soukrome vilky… Původní cena je 155tis. Kč a aby to cele nepropadlo, tak se to pokousim prodat / predat dal nekomu jinemu abych neprisel o uplne celou castku.Má nabídka je 80tis. Kč.Je o zájezd cestovní kanceláře Greece Tours, která o celé záležitostí ví a bude plně k dispozici k operatvnímu převodu.V ceně je pobyt pro 2 dospělé osoby a jedno díte, letenky, plná penze, transfery taxíkem z / na letiště.Odlet je z Prahy.V případě zájmu zašlu detailní informace. Děkuji za pomoc. .

Nevyužitý zájezd - 2.9. - 12.9.2017

Založil ve fóru Víza, odletové taxy, upozornění

15 reakcí

Dobrý den,

nevím, zda je to nejvhodnejší místo, ale chtěl bych zde nabídnout nevyužitý zájezd, který v případě jeho nevyužití budu stornovat:

Tuto sobotu jsme meli odletet na dovolenou. Bohuzel z rodinnych duvodu jsme ji museli zrusit a v případě uplného storna je poplatek 100%.

Jde o Řecko od 2. do 12. září do špičkového resortu na Krétě, soukrome vilky…

Původní cena je 155tis. Kč a aby to cele nepropadlo, tak se to pokousim prodat / predat dal nekomu jinemu abych neprisel o uplne celou castku.

Má nabídka je 80tis. Kč.

Je o zájezd cestovní kanceláře Greece Tours, která o celé záležitostí ví a bude plně k dispozici k operatvnímu převodu.

V ceně je pobyt pro 2 dospělé osoby a jedno díte, letenky, plná penze, transfery taxíkem z / na letiště.

Odlet je z Prahy.

V případě zájmu zašlu detailní informace.

Děkuji za pomoc.

0

:D :D :D to jsem se zase pobavil.

Nelobte se ale za 80000,- tady vetšina z nás poskládá pro dva cestu kolem světa.

Toto je cestujlevně a ne dealuj draze ...

0 Citovat

Proč by sem někdo nemohl hodit nabídku zájezdu se slevou skoro 50% pro 3 osoby. Ne každý tady cestuje za každou cenu lowcost a ne každý chce skládat cestu kolem světa, notabene s rodinou.

Neznám podrobnosti nabídky, ale nemyslím si, že 80k za 3 osoby do vilky v top resortu se vším všudy je zase nějaká super hrůza. Na druhou stranu je to na poslední chvíli a ta cena je stále vysoká, takže pochybuju, že se někdo chytí.

0 Citovat

Ahoj,ja bych to brala za 20tis :).

0 Citovat

Spíš mi přijde docela nezodpovědné dát za zájezd 155 tis. a nemít jakékoli pojištění storna, tedy nevšiml jsem si, že by pán nějaké měl, když ten zájezd prodává za poloviční cenu.

Každopádně ty nejdražší vily vypadají hodně dobře https://www.greece-tours.cz/vily-v-recku/

0 Citovat

Vychází mi to 5000 Kč/os/den bez ohledu na věk a pohlaví... zřejmě dobrej oddíl... :-)

0 Citovat

Tenhle typ zájezdů nedokážu ocenit (vily v Řecku, soukromý ostrov v Karibiku, nebo resort na Maledivách o velikosti fotbalového hřiště). Mívám pocit že jsem v nějakém umělém světě, v nějaké turistické pasti a služebnictvo jsou dozorci. Zpravidla se za pár dnů začnu nudit. Ale chápu, že třeba pro rockové hvězdy, nebo někoho kdo hledá soukromí je to ideální.

Na luxus jsem zvyklý z domova (i když výhled na moře nemám) a od dovolené očekávám změnu, chci vzrušení, společnost, adrenalin, nějakou akci a netradiční zážitky.

Tak já jen abyste se mnou nepočítali.

0 Citovat

mirjur napsal(a):

Vychází mi to 5000 Kč/os/den bez ohledu na věk a pohlaví... zřejmě dobrej oddíl... :-)

Počítat umíme všichni, opakuju, každej má o dovolené odlišné představy a i takovéhle zájezdy za tuhle cenu si svou cílovku najdou a dokonce si představ, že Ti lidi jsou spokojení.

Padrino dobrý :)

0 Citovat

Lukáš Horák napsal(a):

Spíš mi přijde docela nezodpovědné dát za zájezd 155 tis. a nemít jakékoli pojištění storna, tedy nevšiml jsem si, že by pán nějaké měl, když ten zájezd prodává za poloviční cenu.

Každopádně ty nejdražší vily vypadají hodně dobře https://www.greece-tours.cz/vily-v-recku/

Odkdy se pojištění storna vztahuje na rodinné důvody?

padrino11 napsal(a):

Tenhle typ zájezdů nedokážu ocenit (vily v Řecku, soukromý ostrov v Karibiku, nebo resort na Maledivách o velikosti fotbalového hřiště). Mívám pocit že jsem v nějakém umělém světě, v nějaké turistické pasti a služebnictvo jsou dozorci. Zpravidla se za pár dnů začnu nudit. Ale chápu, že třeba pro rockové hvězdy, nebo někoho kdo hledá soukromí je to ideální.

Na luxus jsem zvyklý z domova (i když výhled na moře nemám) a od dovolené očekávám vzrušení, společnost, adrenalin, nějakou akci a netradiční zážitky.

Tak já jen abyste se mnou nepočítali.

Děkujeme za informaci. Někteří z nás, co jezdí na několik dovolených ročně, naopak ocení jednu, kde jen relaxují a nic nedělají.

0 Citovat

Tak nejak. Nechapu, ze si lidi furt mysli, ze pojisteni storna vyplazne pojistovna z jakehokoliv duvodu.

0 Citovat

Myslím, že kdo zaplatí za zájezd 155 tisíc a má k tomu pojištění storna, tak udělá všechno pro to, aby si nějak opatřil potvrzení od lékaře, že je třeba na umření.

0 Citovat

Lukáš Horák napsal(a):

Myslím, že kdo zaplatí za zájezd 155 tisíc a má k tomu pojištění storna, tak udělá všechno pro to, aby si nějak opatřil potvrzení od lékaře, že je třeba na umření.

Nabádat k pojišťovacímu podvodu, ještě lepší. Některým to holt za ty peníze nestojí.

0 Citovat

Hele, na to ze mas nacestovano, tady si solidne ustrelil. Tak priznej barvu :-) Jinak asi ano, byla by to taky varianta. Pokud ma nekdo budget na podobnou lokalitu 150k, tak ho to asi tolik bolet nebude...Holt jsou obcas v zivote dulezitejsi veci.

0 Citovat

Koukám, že je to tu samý Mirek Dušín...

0 Citovat

Koukni se do tr. zákoníku kolik je za pojistný podvod a jak tady psal marmess, jsou lidi, kterým to za to nestojí nebo by je to ani nenapadlo (chápu, že Ty možná nechápeš).

Pomůžu Ti, §210 ve 4 odstavci, jelikož by se jednalo o větší škodu, takže 1-5 let/peněžitý trest.

0 Citovat

Koukám, že se to tady zvrhlo v právní analýzu, je to tady samý Sokol.

Spíš by mě zajímalo, jestli dotyčný našel zájemce.

0
15 reakcí