Ahoj, mám takový dotaz. Společně se členstvím u Wizzair jsem si koupil také letenky a přišla mi faktura na email na cca 1400 Kč. Teď koukám na internetové bankovnictví a strhli mi o víc jak 200Kč víc. Sice je to zanedbatelná částka, jenže i tak jsem se chtěl zeptat jak to funguje. Jestli je to třeba tak že moje banka má jiný kurz koruny než uvádí Wizzair a tudíž si stáhnou víc? :) Jinak to nechapu no :) Dík za vysvětlení Mějte se Vojta! :) .

Wizzair a cenová politika :D

Založil ve fóru Slevové kupóny a vouchery

4 reakce

Ahoj, mám takový dotaz. Společně se členstvím u Wizzair jsem si koupil také letenky a přišla mi faktura na email na cca 1400 Kč. Teď koukám na internetové bankovnictví a strhli mi o víc jak 200Kč víc. Sice je to zanedbatelná částka, jenže i tak jsem se chtěl zeptat jak to funguje. Jestli je to třeba tak že moje banka má jiný kurz koruny než uvádí Wizzair a tudíž si stáhnou víc? :) Jinak to nechapu no :) Dík za vysvětlení

Mějte se

Vojta! :)

0

Jak jsi to myslel s tím kurzem koruny u tvé banky? Jedna koruna je pořád jedna koruna! V jaké měně byly letenky, v jaké měně jsi platil, použil jsi převalutování u Wizzu, to se mi zdá nejpravděpodobnější. Kurzová marže u banky nemůže být tak vysoká ;-)

0 Citovat

No kupoval jsem letenku z Brna do Londýna, takže jsem rovnou viděl cenu v CZK. Fakturu mám na emailu taky v korunách (cca 1400 CZK). Jenže z účtu mám staženo nějak 1653 CZK ...tak právě teď na to hledím jak je to možné :D

0 Citovat

Pokud máš fakturu na cca 1400 Kč a v zaúčtovaných transakcích 1653 Kč, pak podej v bance reklamaci ;-)

0 Citovat

OK :) dobře, díky

0
4 reakce