Ahoj,s těžkým srdcem a slzami v očích bych chtěl nabídnout k prodeji 2ks zpátečních letenek se společností AEROMEXICO z Amsterdamu do Guatemaly a zpět. Odlet je 19. 11. 2017 po 22. hodině večer z Amestardamu a návrat je 3. 12. 2017 kolem 18. hodiny do Amsterdamu.Původní cena letenky je cca 4000 Kč, změna jména (potvrzeno přímo od AEROMEXICA, že toto lze i s cenou) stojí 128 EUR. Celkově prodám letenku za 7500 Kč, ideálně oba kusy (celkem tedy 15 000 Kč za dvě zpáteční letenky).Měli jsme naplánované výletay po Guatemala a poté přesun do Belize. Bohužel z osobních důvodů nemůžeme letět.V případě zájmu se ozvěte a domluvíme se na platbě a přerezervaci.Děkuji.JPEDIT: Cenu jsem vážně blbě uvedl a počítal. Takže změna jména stojí 128 EUR a leltenku místi 4000 Kč nabízím za 3000 Kč. Celkově je tedy cena cca 6300 Kč za zpáeční letenku/osoba. K dispozici 2 kusy. .

Prodám 2ks zpáteční letenky z Amsterdamu do Guatemaly za 7200 Kč/os

Založil ve fóru Cestovatelský bazar

Ahoj,

s těžkým srdcem a slzami v očích bych chtěl nabídnout k prodeji 2ks zpátečních letenek se společností AEROMEXICO z Amsterdamu do Guatemaly a zpět. Odlet je 19. 11. 2017 po 22. hodině večer z Amestardamu a návrat je 3. 12. 2017 kolem 18. hodiny do Amsterdamu.

Původní cena letenky je cca 4000 Kč, změna jména (potvrzeno přímo od AEROMEXICA, že toto lze i s cenou) stojí 128 EUR. Celkově prodám letenku za 7500 Kč, ideálně oba kusy (celkem tedy 15 000 Kč za dvě zpáteční letenky).

Měli jsme naplánované výletay po Guatemala a poté přesun do Belize. Bohužel z osobních důvodů nemůžeme letět.

V případě zájmu se ozvěte a domluvíme se na platbě a přerezervaci.

Děkuji.

JP

EDIT: Cenu jsem vážně blbě uvedl a počítal. Takže změna jména stojí 128 EUR a leltenku místi 4000 Kč nabízím za 3000 Kč. Celkově je tedy cena cca 6300 Kč za zpáeční letenku/osoba. K dispozici 2 kusy.

0

Nekompromisná ponuka, presne na korunu ako počítam chcete náklady vrátiť :)

0 Citovat

tonic napsal(a):

Nekompromisná ponuka, presne na korunu ako počítam chcete náklady vrátiť :)

Ještě 300 Kč k tomu vydělat. :D

0 Citovat

tonic napsal(a):

Nekompromisná ponuka, presne na korunu ako počítam chcete náklady vrátiť :)

S těžkým srdcem nechce přijít o prachy. Pripoje do AMS beztak stojí balík, ubytko tam taky, tak je třeba to uhrát na kardiovaskulární problémy :-))))))

0 Citovat

Ludia ma neprestavaju bavit :D

0 Citovat

Díky za Vaše názory, ale prostě se snažím prodat letenku. Úplně jsem čekal podobné reakce, když tady napíšu přesný rozpočet té ceny. Pokud o to nemáte zájem, tak to prosím nekomentujte. Kdo zájem o letenky má, jsem samozřejmě ochoten o ceně jednat. I tak si myslím, že to není špatná cena a někoho může zaujmout. A neříkám, že to prodám jen za uvedenou cenu.

Díky.

0 Citovat

realna hodnota tejto letenky je tych 128 euro za prepis. Preco? Pevne datumy, destinacia tiez nie je z regionu pre kazdeho selfickara (taka Kostarika, to by hned bolo instagramu, v Guatemale vas zastrelia a dostanete malariu, Aeromexico... to padne...keby tam letel QUATAR, alebo EMIRATY bez prestupu, to by bylo panecku neco*irony off), odlet z Amsterdamu. Mozno skusit nejake podobne fora ako su tieto v Beneluxe, alebo na nejakej FB stranke Cesi a Slovaci v Holandsku/Nizozemi.

edit: este to skuste tuto: https://www.facebook.com/groups/...cestovani/

tam sa nejaka Vysoka skola zivota asi aj najde

0 Citovat

Já bych zkusil FB a tu skupinu (modří už vědí:-). Když občas tam čtu nějaké posty, tam věřím, že se tam nějaký blázen najde. Nakonec i slepé kuře najde zrno...

0 Citovat

Počítám to kolem dokola a nevychází mi ty výpočty. Letenky se prodávaly cca za 4500,- zpáteční, takže při dvou zpátečních letenkách řekněme 9000,-. Kde tedy vznikla cena 15000 po "slevě"? :-)

Dále poplatek 3300,- za změnu jména je za každý let?

Chápu touhu minimalizovat ekonomické ztráty, ale po započtení pokut a transportu do AMS bych jako kupující nabídl max. 2000,- za jednu zpáteční letenku, aby mohly být obě strany spokojené. ;-)

0 Citovat

Cena za 1 letenku je cca 4000 Kč a tím myslím AMS - GUA - AMS. Změna jména stojí 3300 Kč. Takže pro jednu osobu 6300 Kč tam i zpět.

0 Citovat

Myslím, že inzerovat tady není nejlepší nápad.

Tady čekej negativní publicitu a minimální jsou i šance na prodej.

0 Citovat

neli13 napsal(a):

Cena za 1 letenku je cca 4000 Kč a tím myslím AMS - GUA - AMS. Změna jména stojí 3300 Kč. Takže pro jednu osobu 6300 Kč tam i zpět.

4000+3300 = 6300? ci len typo :)

0 Citovat

za tu cenu naprosto neprodejne. Fixni termin, navic letenka do AMS, 1x ubytovani, protoze zpatky se to vecer uz nestihne a k tomu jeste ta vyborna povest Aeromexico:

https://www.consumeraffairs.com/...exico.html

Ta puvodni nakupka 4.000,- byla odpovidajici. Za vic to neni sance prodat ani vcetne poplatku za zmenu jmena.

0 Citovat

rd75 napsal(a):

....k tomu jeste ta vyborna povest Aeromexico:

https://www.consumeraffairs.com/...exico.html

Lol. To s tou strankou myslis vazne? Su tam len 3 aerolinky co maju cez 3 hviezdicky. Podla recenzii na tejto stranke by clovek nemohol letiet s nikym.

0 Citovat

za tu cenu naprosto neprodejne. Fixni termin, navic letenka do AMS, 1x ubytovani, protoze zpatky se to vecer uz nestihne a k tomu jeste ta vyborna povest Aeromexico:

https://www.consumeraffairs.com/...exico.html

Ta puvodni nakupka 4.000,- byla odpovidajici. Za vic to neni sance prodat ani vcetne poplatku za zmenu jmena.

0 Citovat

Především tady chybí informace o případném doplatku do výše aktuálního nejnižšího tarifu, což v takovém případě bývá obvyklé.

Zejména pokud jde o chybový tarif bych se hodně divil pokud by aerolinka tuto možnost nevyužila.

0 Citovat

Jak už jsem psal, tak jméno lze změnit bezproblému za podobný poplatek co uvádí. Je to divné, ale fakt to Aeromexico u tohoto tarifu nabízí.

0 Citovat

Nechápu ten lynč a davové šílenství tady - letenky byly promovány ve stylu a-la Kaufland jako HIT s původní cenou 20 tis. On nevyužije, nabízí přepis jména a prodej. V čem je jako problém? To opravdu někomu vadí, že by byl pár stovek v plusu? A co je komu do toho?

Cenu má slušnou a přípoj do Amsterdamu je otázkou cca 75-100 EUR (EasyJet, KLM) bez nutnosti nocování. Pokud někomu vyhovuje termín, tak je to pořád hodně atraktivní nabídka - sám tam letím.

0 Citovat

Tiez nerozumiem preco sa tu tato diskusia strhne stale ked niekto ponukne letenku na predaj. Vsak je to pekne rozpisane kolko letenka stala, prepis mena je mozny a kolko to stoji, a kolko za tu letenku chce. Mozno sa najde niekto kto hlada nieco na poslednu chvilu a bude sa mu to hodit, alebo sa to vobec nepreda. Pride mi to ako cista zavist :)

0 Citovat

Me se tenhle pristup proste nelibi. Kdyz neco rusim, a je jedno z jakých duvodu, tak musim pocitat s prodelkem. Ale nechat si zaplatit do koruny porizovacku mi prijde vychcanost. Nema cenu se ohanet beznou cenou a podobnyma kecama. Tohle je proste fixni letenka, ktera ma sva vyrazna omezeni a je tedy neporovnatelna s normalnim prodejem. A je uplne jedno, zda byla koupena normalne, v akci, nebo jako chybovka. To je stejny jako ty dobraci, co nabizeji Annual Pass s jednim podpisem za 1300,- Tohle nemá se zavisti co delat. Ano, je a bude to vždy otázka nabídky a poptávky. Proda, neproda. Ale hodne to o prodejci napovida.

0 Citovat

Tohle spíš vypovídá o úrovni diskutujících.

Mě se třeba líbí asi tak 10% holek a také nemám potřebu těm 90% procentům říkat že jsou ošklivé a že z toho nic nebude. Prostě si jich nevšímám a zajímám se o těch 10%.

0 Citovat

Obe pripominky uplne mimo. Prirovnani neresim, to s tim nema co delat. Uroven diskutujicich? Spis uroven prodavajiciho. Takze vyjadrit nesouhlas a rici pravdu se nesmi?

0 Citovat

Svoji pravdu? Na tu je tu málokdo zvědavej ;)

0 Citovat

padrino11 napsal(a):

Mě se třeba líbí asi tak 10% holek a také nemám potřebu těm 90% procentům říkat že jsou ošklivé a že z toho nic nebude.

Já myslel, že 10% holek a 90% kluků ;-)

0 Citovat

Ze zrovna padrino tu pise o urovni diskutujucich :D staci si pozriet temata uzivatele v tvojom profile no a .... ehm obraz is uz musi o diskutujucom spravit kazdy sam. Plus, s tymi tvojimi holkami si ma pekne rozosmial, si teplejsi jak Ricky Martin, tak to uz konecne priznaj a nehraj formu :D

btw. trosku sudnosti pri predaji nezaskodi, sam som tu kedysi predaval letenku do Portugalska a to som chcel len 20 € navyse (aj tak uspora bola cca 80 €), nakoniec to nikto nechcel ani za cenu prepisu. Pytat si plnu sumu (po kritike trosku znizena) je na cestovatelskom portale "tazky hriech" :D Hod tento bullshit na fb pod prispevky pelikanu, tam sa po tom len zaprasi.

0