Ahoj,s těžkým srdcem a slzami v očích bych chtěl nabídnout k prodeji 2ks zpátečních letenek se společností AEROMEXICO z Amsterdamu do Guatemaly a zpět. Odlet je 19. 11. 2017 po 22. hodině večer z Amestardamu a návrat je 3. 12. 2017 kolem 18. hodiny do Amsterdamu.Původní cena letenky je cca 4000 Kč, změna jména (potvrzeno přímo od AEROMEXICA, že toto lze i s cenou) stojí 128 EUR. Celkově prodám letenku za 7500 Kč, ideálně oba kusy (celkem tedy 15 000 Kč za dvě zpáteční letenky).Měli jsme naplánované výletay po Guatemala a poté přesun do Belize. Bohužel z osobních důvodů nemůžeme letět.V případě zájmu se ozvěte a domluvíme se na platbě a přerezervaci.Děkuji.JPEDIT: Cenu jsem vážně blbě uvedl a počítal. Takže změna jména stojí 128 EUR a leltenku místi 4000 Kč nabízím za 3000 Kč. Celkově je tedy cena cca 6300 Kč za zpáeční letenku/osoba. K dispozici 2 kusy. .

Prodám 2ks zpáteční letenky z Amsterdamu do Guatemaly za 7200 Kč/os

Založil ve fóru Cestovatelský bazar

Tohle je přece diskuzní fórum, tak diskutujeme :-)

0 Citovat

Leoš Literák napsal(a):

Já myslel, že 10% holek a 90% kluků ;-)

holky v padrino slangu su transky, shemale a podobne cuda

0 Citovat

Je to každýho věc za kolik prodává. Buď prodá a nebo ne. Může začít na vyšší ceně a postupně snižovat :)

P.S. za poslední cca 2 měsíce jsem tu přečetl mraky témat a příspěvků. Většina jsou super informace za který jsem rád a vděčnej. Ale jestli je někdo, kdo tu má i přidanou hodnotu v podobě humoru, tak jednoznačně padrino :) mrzí mě zamčení témata o kabelkách, to jsem skoro brečel :D

0 Citovat

Ahoj, nabízím 3600 za 1 letenku.

0