FLIXBUS - vouchery na 30 % slevu

Napsal tereza.korychova 2017-11-26T20:37:20+01:00 ve fóru Slevové kupóny a vouchery

Zdravim Cestovatele,

nakonec take daruji Flixbus voucher na slevu 30 % platny do konce srpna 2018:

CGB39K79KZJ

Ja mám cca 5 kupónov na 30% do 30.9.2018. Napíšte si do súkromnej správy..

Super, použiju na jednu z těch korunových akcí...

lemming46 napsal(a):

Super, použiju na jednu z těch korunových akcí...

Tak ty si iný travelhacker :)

Sleva 15% platná do zítra: CGB386REE3X

Pokud  chcete jet v pondělí zdarma Flixbusem do Karl-Marx-Stadtu, stačí si napsat třeba přes Twitter o Freifahrtgutschein a uvést, že chcete na ten levičácký koncert. Případně, pokud jste zaregistrovaní u Blablacar, dostanete 20,- EUR na benzín.  To jsou věci...

Ma jeste nekdo platny kod prosim? 

Ahojte , daruji 6x voucher na slevu 15% Flixbus (sleva plati pro CR aj EU).   v pripade zajmu posli SZ.

Ahoj, pokud jeste mate nekdo 1x kod a nevyuzijete ho, tak pls do SZ. Dik

Ahoj, prosím máte někdo jeden slevový kód na flixbus. Prosím sz. Děkuji

15% sleva na Flixbus za 9,-Kc pres slevomat.cz: https://www.slevomat.cz/akce/132...mVoucher=1

Zdravím, nedisponoval by prosím někdo ještě volným voucherem na Flixbus (s platností do 30.9.2018). Díky

Ja jsem nabizil u hlavniho tematu slevy, kazdopadne jine - na libovolnu cestu platne do 17.10. (ale vyuzit lze taky na cesty kdykoliv, taky po rijnu, plati jen datum objednani).

Dneska je rozdávali v Praze spolu s deníkem Metro. Jmenovitě stanice Háje, Chodov a Roztyly. Slevy od 20 do 30%. Platnost do konce listopadu. Třeba jich někdo vzal víc. Zatím šetřím pro sebe.

Ahoj, nemá někdo 30% slevu navíc? O:)

CCH6223HH9B (do 30.9.) 30%

Mám ešte 3 vouchery na 25%, platné do 30.11.2018:

CCR27R7D3T3

CCR27E3HPRT

CCR27LA7EMM

Fungujú na neobmedzený počet lístkov na jeden nákup tak stačí využiť vždy len jeden nech ostane aj na ďalších :)

Ahoj, jestli máte někdo kupon navíc na 30% do 30.9. a nestíháte využít, hoďte mi ho prosím do SZ .)

25%/30% do 30.9.

CCH92KT7GKM

CCL96AG89NZ

CCL96ZEXMLC

CCL96XVK3DY

CCL96KYT37Z

Díky ancerf

Má ještě někdo 30% kupon na flixbus a nevyužije ho ? SZ prosím.

Ahoj, nemáte někdo ještě volný kupon na flixbus? Děkuji:) 

Ahoj, 
Máme poukaz na 1048,5 ze zrušené rezervace. 
Rádi bychom přenechali za 890,- (15%) nejlépe osobně v Brně :)

Díky

Na tento poukaz potom platia aj také tie 30 percentné zľavy? Ak nie, tak tých 15 percent dolu je málo

Flixbus je odpad, ktorý nehrá čestnú hru. Poukaz za zrušenú rezerváciu sa nedá kombinovať. Systém ponúkne len jedno políčko na zadanie zľavy.

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!