Ahoj,nabízím několik voucherů na 30 % slevu na Flixbus. Vouchery jsou platné do 15. 12. 2017. Jízdenky mohou být zakoupené na jakékoliv datum. Platí i na mezinárodní jízdenky. Sleva je na celý košík, je tedy možné jeden voucher uplatnit i na více jízdenek na různých trasách a různé cestující, viz printscreen. Prodám 1 ks za 50 Kč.V případě zájmu, pište na mail: tereza.korychova@seznam.cz .

FLIXBUS - vouchery na 30 % slevu

Založila ve fóru Slevové kupóny a vouchery

Mini hack jak toto pravidlo částečně obejít je rušit jízdenky postupně vždycky jednu osobu a jeden úsek. Tímto způsobem aspoň nevznikne voucher na tisícovku, ale třeba jen na tři stovky.

0 Citovat

Zdravím, nemáte ještě někdo slevu na Flixbus? Velmi rád zaplatím (jde mi zejména o % slevy), jde o to že mi flixbus zkazil rezervaci, a nyni jsou jizdenky cca 2x dražší, tak bych to rád alespoň trošku vrátil do normálu.

0 Citovat

Ahoj, pokud ma prosim jeste nekdo volny kod a nevyuzijete ho, tak pls o SZ. Moc dik!

0 Citovat

Přidávám několik voucherů na 20% slevu. Platnost je do konce listopadu.

1. CCR86GYFBAD

2. CCS677X47KX

3. CCR8672DFBT

4. CCR872MAT2K

5. CCS67H24TKE

6. CCR87YPU9GL

7. CCS67UPYLJM

Kdo by měl zájem o slevu na 30%, tak nechť mi napíše soukromou zprávu. Mám


0 Citovat

Alespoň někdo tu to nejen používá, ale i přidává. Díky!

0 Citovat

Našel jsem ještě 3 slevy na 25%, tak můžete také využít. Bylo by fajn, kdyby ten, kdo slevu využije napsal číslo té dané slevy, aby se vědělo, které kódy jsou ještě funkční a které už ne :)


1. CCR26B49CBC

2. CCR26KLEAMD

3. CCR26GVT6YT

0 Citovat

Použil jsem číslo 3. Moc díky :-)

0 Citovat

Má někdo platnou slevu prosím? Všechny výše uvedené ve fóru mi to nebralo. Na oplátku dnes večer po cestě z centra (Zlína) domů vysbírám odpadky, co uvidím, ať taky něčemu pomůžu :) Děkuji mnohokrát

0 Citovat

Ahoj, mám aplikaci Cool Ticket (zdarma ke stažení do mobilu) a nyní je tam sleva 15 %. Můj promo kod byl: CGB747UYN4U

Nevím, zda je neomezený nebo ho můžete znovu použít. Každopádně sdílím. :-)


0 Citovat

Někdo kdo by měl slevu na flixbus?

0 Citovat

Kdo chce kód, ať mi napíše soukromou zprávu. Mam na 30%

0 Citovat

Cool Ticket - 20% sleva, kterou nevyužiji - CGB73JAXZMB

0 Citovat

kobracek napsal(a):

Kdo chce kód, ať mi napíše soukromou zprávu. Mam na 30%

Ahoj, měla bych zájem o slevu, potřebovala bych ji využít na jízdu do Nizozemska. Moc díky :) 

0 Citovat

Večer slevy pošlu všem, co mi napsali, dříve nestíhám. 

0 Citovat

Zdravím.  Nemá někdo prosím voucher na slevu na Flixbus?  Moc by mi to pomohlo.  Děkuji! 

0 Citovat

Taky se připojuji kdyby někdo měl ještě 30% moc by to pomohlo. Můžete do PM a rád se nějak odvděčím :)

0 Citovat

Prosím pokud by měl někdo ještě jeden slevový kód, budu moc vděčná! :) 

0 Citovat

15% CGB74UU22P3

 15% CGB74TGTKBL

0 Citovat

Ahoj, nemáte někdo ještě funkční kupón na slevu? kupuju vcelku drahé lístky a sleva by se hodila. Kdyžtak do zprávy :-) Děkuji

0 Citovat

pre tychto jednoprispevkovych odporucam ebay, tam je tych zliav kopec

0 Citovat

Já teď zkoušim twisto. Dávají tam 500 Kč kredit.

0 Citovat

Dobrý den :) 

Prosím, nenašel by se někdo, kdo má slevový kód  na Flix  bus a neuplatní jej???  Budu ráda za jakoukoliv malou slevu . 

Děkuji moc. 

0 Citovat

Pár voucherů pro Vás:

20% 

CCW76RCB96R

CCW7632HKX3

CCX86Ya69LM

30%

CCU73RJVJNN

0 Citovat

pozdě, ale přeci.... snad bude fungovat...


42232512-275421239847796-7629684830665441280-n.jpg

0 Citovat

si ukradla michalovi? :D

0