FLIXBUS - vouchery na 30 % slevu

Napsal tereza.korychova 2017-11-26T20:37:20+01:00 ve fóru Slevové kupóny a vouchery

Mini hack jak toto pravidlo částečně obejít je rušit jízdenky postupně vždycky jednu osobu a jeden úsek. Tímto způsobem aspoň nevznikne voucher na tisícovku, ale třeba jen na tři stovky.

Zdravím, nemáte ještě někdo slevu na Flixbus? Velmi rád zaplatím (jde mi zejména o % slevy), jde o to že mi flixbus zkazil rezervaci, a nyni jsou jizdenky cca 2x dražší, tak bych to rád alespoň trošku vrátil do normálu.

Ahoj, pokud ma prosim jeste nekdo volny kod a nevyuzijete ho, tak pls o SZ. Moc dik!

Přidávám několik voucherů na 20% slevu. Platnost je do konce listopadu.

1. CCR86GYFBAD

2. CCS677X47KX

3. CCR8672DFBT

4. CCR872MAT2K

5. CCS67H24TKE

6. CCR87YPU9GL

7. CCS67UPYLJM

Kdo by měl zájem o slevu na 30%, tak nechť mi napíše soukromou zprávu. Mám

Alespoň někdo tu to nejen používá, ale i přidává. Díky!

Našel jsem ještě 3 slevy na 25%, tak můžete také využít. Bylo by fajn, kdyby ten, kdo slevu využije napsal číslo té dané slevy, aby se vědělo, které kódy jsou ještě funkční a které už ne :)

1. CCR26B49CBC

2. CCR26KLEAMD

3. CCR26GVT6YT

Použil jsem číslo 3. Moc díky :-)

Má někdo platnou slevu prosím? Všechny výše uvedené ve fóru mi to nebralo. Na oplátku dnes večer po cestě z centra (Zlína) domů vysbírám odpadky, co uvidím, ať taky něčemu pomůžu :) Děkuji mnohokrát

Ahoj, mám aplikaci Cool Ticket (zdarma ke stažení do mobilu) a nyní je tam sleva 15 %. Můj promo kod byl: CGB747UYN4U

Nevím, zda je neomezený nebo ho můžete znovu použít. Každopádně sdílím. :-)

Někdo kdo by měl slevu na flixbus?

Kdo chce kód, ať mi napíše soukromou zprávu. Mam na 30%

Cool Ticket - 20% sleva, kterou nevyužiji - CGB73JAXZMB

kobracek napsal(a):

Kdo chce kód, ať mi napíše soukromou zprávu. Mam na 30%

Ahoj, měla bych zájem o slevu, potřebovala bych ji využít na jízdu do Nizozemska. Moc díky :) 

Večer slevy pošlu všem, co mi napsali, dříve nestíhám. 

Zdravím.  Nemá někdo prosím voucher na slevu na Flixbus?  Moc by mi to pomohlo.  Děkuji! 

Taky se připojuji kdyby někdo měl ještě 30% moc by to pomohlo. Můžete do PM a rád se nějak odvděčím :)

Prosím pokud by měl někdo ještě jeden slevový kód, budu moc vděčná! :) 

15% CGB74UU22P3

15% CGB74TGTKBL

Ahoj, nemáte někdo ještě funkční kupón na slevu? kupuju vcelku drahé lístky a sleva by se hodila. Kdyžtak do zprávy :-) Děkuji

pre tychto jednoprispevkovych odporucam ebay, tam je tych zliav kopec

Já teď zkoušim twisto. Dávají tam 500 Kč kredit.

Dobrý den :) 

Prosím, nenašel by se někdo, kdo má slevový kód  na Flix  bus a neuplatní jej???  Budu ráda za jakoukoliv malou slevu . 

Děkuji moc. 

Pár voucherů pro Vás:

20% 

CCW76RCB96R

CCW7632HKX3

CCX86Ya69LM

30%

CCU73RJVJNN

pozdě, ale přeci.... snad bude fungovat...

42232512-275421239847796-7629684830665441280-n.jpg

si ukradla michalovi? :D

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!