Ahoj,nabízím několik voucherů na 30 % slevu na Flixbus. Vouchery jsou platné do 15. 12. 2017. Jízdenky mohou být zakoupené na jakékoliv datum. Platí i na mezinárodní jízdenky. Sleva je na celý košík, je tedy možné jeden voucher uplatnit i na více jízdenek na různých trasách a různé cestující, viz printscreen. Prodám 1 ks za 50 Kč.V případě zájmu, pište na mail: tereza.korychova@seznam.cz .

FLIXBUS - vouchery na 30 % slevu

Založila ve fóru Slevové kupóny a vouchery

Milja dakujem

0 Citovat

Ahojte, jestli někdo máte ještě nevyužitý kupon, budu za něj vděčná.  doubravova.k@seznam.cz

0 Citovat

Nemáte ještě někdo slevové kódy? Předem děkuji za zaslání na e-mail: sulakovanicol@seznam.cz

0 Citovat

Holky to si fakt myslíte, že sa s tým bude niekto tak jebať, že až na mail  vám to bude posielať?

Kúpte si zľavu na ebay jak radí tonic a máte vystarané :)

0 Citovat

Nebo si zajdete do kina, v cinestaru rozdavaji slevu na flixaka taky

0 Citovat

tak na email to posílat nemusí, budu ráda i za zveřejnění tady. Jen jsem chtěla zkusit štěstí:) v cinestaru jsme shodou náhod byli a nic nedostali, tak nevím:D mrknu na ten ebay


0 Citovat

doubravova.k napsal(a):

tak na email to posílat nemusí, budu ráda i za zveřejnění tady. Jen jsem chtěla zkusit štěstí:) v cinestaru jsme shodou náhod byli a nic nedostali, tak nevím:D mrknu na ten ebay



Nedavno byli i v metru, prakticky skoro kdekoliv :D

0 Citovat

michal ich vsetky pobral :(

0 Citovat

A teď zkouší udat na busy v Mexiku...

0 Citovat

Senor Miguel, lo siento mucho, pero esto no es flixbus

0 Citovat

Z toho metra som ich aj ja pomerne dosť pobral 😂 akurát už som tam bohužiaľ dlho žiadnu holku s letákmi nevidel..

0 Citovat

10%  mam plny stol ak by volado chcel

0 Citovat

Ahoj,

měl by někdo prosím vouchery na FlixBus?

Děkuji.

0 Citovat

baca12 napsal(a):

10%  mam plny stol ak by volado chcel

Ahoj, pokud máš slevy, podělíš se pls?

0 Citovat

Uz som z toho hostela prec, takze uz nemam ziadne zlavy a platili len do 15/11

0 Citovat

CDC27PG7JUL

30% do konce listopadu

0 Citovat

Flix 15% CGB746X3XJG (22.11)

Flix 15% CGB74Z4R3J9 (22.11)

Flix 15% CGB74E4F6YA (24.11)

0 Citovat

Jak by někdo měl na flixbus nebo jinou dopravu v prosinci na letiště vídeň z bohumina děkuji za nabídku raději na email prcekee@gmail.com děkuji Jarda 

0 Citovat

Ahoj, je možné, že kód už nefunguje? Zadávám a ukazuje mi, že kód není platný. Rezervuju jízdu Praha - Berlín. 


vojtech.andrs napsal(a):

CDC27PG7JUL

30% do konce listopadu

0 Citovat

Je možné, že ani vaše kódy mi nefungují? :-)  Zadávám postupně jeden po druhým a ukazuje mi vždy, že kód není platný. Rezervuju jízdu Praha - Berlín. 


petrnson napsal(a):

Flix 15% CGB746X3XJG (22.11)

Flix 15% CGB74Z4R3J9 (22.11)

Flix 15% CGB74E4F6YA (24.11)

0 Citovat

Katka Pavlíčková napsal(a):

Ahoj, je možné, že kód už nefunguje? Zadávám a ukazuje mi, že kód není platný. Rezervuju jízdu Praha - Berlín. 



Nejspíš je už někdo použil.

0 Citovat

Chápu, nikdy jsem Flixbusem nikam nejela, tak nemám zkušenosti. 

Řídila jsem se jenom datumem platnosti, který byl uvedenej :)) 


Mimochodem podařilo se mi vygooglovat různé servery, které nabízejí podobné kupony na Flixbus a tváří se, že je lidé stále používají a jsou navíc aktivní/platné, ale i přesto jsem po zadání jakéhokoliv kódu nedocílila snížení ceny :)


vojtech.andrs napsal(a):

Nejspíš je už někdo použil.

0 Citovat

Ahoj,


nemáte někdo k dispozici nějakou slevu na Flixbus? Pokud ano, tak prosím na mejl: rezn.ma@seznam.cz

Díky :)

0 Citovat

Na slevomatu se aktuálně  dají pořídit slevové kupóny až -40%  na flixbus za 9kč. 

0 Citovat

30% do konce listopadu

CDB84KEKJJC

0