Možná to jen neumím, ale dá se ve vyhledávači letenek, který je zde zadat datum odletu (a příletu) s tolerancí +-2, případně 3 dny? Když zde něco hledám, je ve výsledku vždy odlet pouze v zadaný den. .

Dotaz k vyhledávači letenek zde

Založil ve fóru Co se nevešlo

9 reakcí

Možná to jen neumím, ale dá se ve vyhledávači letenek, který je zde zadat datum odletu (a příletu) s tolerancí +-2, případně 3 dny? Když zde něco hledám, je ve výsledku vždy odlet pouze v zadaný den.

0

Určitě jde smiley alespoň co se týče zpáteční letů. U multicity bohužel ne, tam je dobré využít třeba pelikána nebo http://kayak.com

0 Citovat

Nenapsal jsem dotaz zcela přesně - jednalo se mi právě o volbu "Jiná" (Multicity) smiley Stále kombinuju odlet-přílet a tato volba je pro požadavky docela fajn.

0 Citovat

Ahoj, je možné dělat změny u letenek koupenych přes vyhledavac Cestujlevne. Do mailu přišlo potvrzení od Student Agency bez možnosti přihlásit se na stránkách aerolinky. Takže všechny změny přes Student Agency?

0 Citovat

Přesně tak. Zaplatil jste si dva prostředníky, ale zase můžete mít dobrý pocit.

2 Citovat

Nicmene podpora Student Agency je na slusne urovni z me zkusenosti.

0 Citovat

Možnost přihlásit se máš vždycky. Jen je potřeba použít správné PNR.

V mailu máš odkaz na viewtrip, v něm u daného letu je 6-místný kód. jiný než v hlavičce mailu. Ten použij pro login k aerolince.

Kompletní správu letenek máš u lowcost aerolinek a tuším, že se takhle prodávají i lety s Air France / KLM. Ostatní aerolinky ti zásadní změnu neudělají, ale je potřeba kontaktovat SA.

0 Citovat

Volal jsem před pár dny do SA kvůli změně jména na letence a buď se paní špatně vyspala nebo to nejde, každopádně mě poslala do háje :) 

0 Citovat

Tak změna jména většinou nejde, možná oprava o nějaké špatné písmenko.

 

7 Citovat

Tak kdybyste někdo nakonec řešil stejnej problém jako já, kdy jsem potřeboval změnit datum odletu, Student Agency to nedělá po telefonu ale jen emailově. Paní mi poslala cenovou nabídku, tu jsem odsouhlasil, přišly platební údaje a hotovo.

 

Změna vyšla na 5k u letu z Cancunu do Prahy, což není málo, ale na daný termíny by jednosměr vyšel na 15k v mém termínu.

0
9 reakcí