Ahoj, při cestě s ČSA / ETIHAD na trase Praha - Bangkok mi při přestupu v Abu Dhabí bylo od ETIHADU sděleno, že můj let je už plný a musím čekat 15h na jiný. Jako omluvu jsem dostal hotel na letišti a 300$ voucher ( vypadá jak letenka ) na jakýkoliv let od ETIHADU. Zajímá mě následující. 1) Můžu voucher použít i na letenky přes vyhledavače letenek ? 2) Můžu voucher použít i na akční nabídky, které jsou tu zveřejněné když budou od ETIHADU? 3) Jak využít voucher? Díky za rady  .

300$ voucher od Etihad - jak využít?

Založil(a) ve fóru Slevové kupóny a vouchery

7 reakcí

Ahoj,

při cestě s ČSA / ETIHAD na trase Praha - Bangkok mi při přestupu v Abu Dhabí bylo od ETIHADU sděleno, že můj let je už plný a musím čekat 15h na jiný. Jako omluvu jsem dostal hotel na letišti a 300$ voucher ( vypadá jak letenka ) na jakýkoliv let od ETIHADU. Zajímá mě následující.

1) Můžu voucher použít i na letenky přes vyhledavače letenek ?

2) Můžu voucher použít i na akční nabídky, které jsou tu zveřejněné když budou od ETIHADU?

3) Jak využít voucher?

Díky za rady smiley.

Jirka

0

Ten voucher by měl opravňovat ke slevě 300$ nezávisle na vybrané letence. Na etihadairways.com je hned v prvním kroku políčko pro Promotion code - nemáš tam něco v tom smyslu?

0 Citovat

Určitě nějaký kódy na voucheru jsou, jen mě zajímalo jestli můžu využít voucher např. i při nákupu přes srovnávač na Cestujlevně pokud bude let operován ETIHADEM, nabídky přímo na webu ETIHADU se mi vždy zdají dražší

0 Citovat

Pokud bude nějaká nabídka, napiš... Někdy jdou najít podobné letenky i na etihadu smiley někdy hůře, ale většinou tam jsou.

0 Citovat

Ok, díky. Ještě sem si zkusil postěžovat na ETIHADU doufám, že z nich dostanu aspoň volnou letenku v 1st class smiley

0 Citovat

lol... 6000 ti je málo? smiley BTW: to bylo za člověka nebo za rezervaci ten voucher?

0 Citovat

Letěl sem sám. Problém je v tom, že jsem měl v bangkoku schůzku s obchodnim partnerem z Japonska, který mezitím musel letět pryč. Samozřejmě jsem měl i zamluvený hotel kde se platil 100% storno poplatek. Dle mého názoru by si airolinky neměli dovolit prodat rezervované a zaplacené sedadlo někomu jinýmu. $300 vypadá zajímavě, ale když si k tomu přičteš všechny problémy a náklady na hotel v Bangkoku, který propadnul tak nic moc smiley.

0 Citovat

Hm, na druhou stranu jsi zrovna jeden z milionu, který potřeboval být v BKK opravdu včas -vybrali si špatně. Já bych to třeba naopak uvítal. Ale chápu tě.

0
7 reakcí