Zdravim, rad by som poziadal o pomoc. Pred nedávnom som si vytvoril kartu Entropay VISA práve tu: https://www.entropay.com/ za cieľom lacno nakupovať letenky na stránke edreams.pt . Na moje potešenie sa mi podarilo booknuť si jednu letenku BTS-BGY s Ryanairom no spiatočnú letenku uz sa mi kúpiť nepodarilo a od toho momentu sa mi už nedarí kúpiť žiadnu letenku. Toto je spomínaná hláška: We are sorry to inform you that is has not been possible to complete the booking. Your credit card will not be debited. you can carry out a new booking using the search engine if you so wish. Hláška sa objaví po vyplnení všetkých dát a po stlaceni tlacidla booknut. Písal som aj spolocnosti EDREAMS no na e-maily neodpovedaju a na Facebooku radia len skusit iny prehliadac pripadne inu kartu. Dufam ze tu na cestujlevne bude mat niekto podobnu skusenost a bude vediet poradit pripadne. Dakujem za pomoc. .

Edreams+EntroPay VISA problem

Založil(a) ve fóru Co se nevešlo

1 reakce

Zdravim, rad by som poziadal o pomoc. Pred nedávnom som si vytvoril kartu Entropay VISA práve tu: https://www.entropay.com/
za cieľom lacno nakupovať letenky na stránke edreams.pt . Na moje potešenie sa mi podarilo booknuť si jednu letenku BTS-BGY s Ryanairom no spiatočnú letenku uz sa mi kúpiť nepodarilo a od toho momentu sa mi už nedarí kúpiť žiadnu letenku. Toto je spomínaná hláška: We are sorry to inform you that is has not been possible to complete the booking. Your credit card will not be debited. you can carry out a new booking using the search engine if you so wish. Hláška sa objaví po vyplnení všetkých dát a po stlaceni tlacidla booknut. Písal som aj spolocnosti EDREAMS no na e-maily neodpovedaju a na Facebooku radia len skusit iny prehliadac pripadne inu kartu. Dufam ze tu na cestujlevne bude mat niekto podobnu skusenost a bude vediet poradit pripadne. Dakujem za pomoc.

0

Osobní zkušenost nemám, ale zkontroluj:

- zbývající částku na kartě
- denní limit

tím jsem určitě nepomohl, to vím smiley snad někdo jiný..

0
1 reakce