Etihad: promo kód na 5.139 Kč !

Napsal David Eiselt 2013-10-27T14:00:21+01:00 ve fóru Slevové kupóny a vouchery
11 odpovědí

Pokud někdo plánuje návštěvu Bangkoku a vyžaduje let s ČSA + Etihad, nechť využije tento promo kód smiley

Promo kód: EYSOCIAL
Výše slevy: 1.000 AED / 5.139 Kč
Platný na lince: Abu Dhabi - Bangkok (spoje EY403 a EY404) lze kombinovat s přípoji!
Cestovní období: 01.11. - 11.12.2013
Lze uplatnit na: etihad.com

a dejte mi 5 minut, abych zjistil zda lze využít nějaké multi-city s těmito lety.

Tak u multi-city nevidím okno pro vložení kódu :/

Prosím o radu,
právě jsem si zarezervovala tuto letenky pro 2 osoby,
ale systém se mne ptá na zavazadlo. Tak nevím jestli u této letenky je v ceně i zavazadlo a do kolika kilogramů.
Nebo jestli není v ceně žádné zavazadlo a musím si ho připlatit? Předem moc děkuji za odpověď. Dana

Etihad ma v turisticke tride v cene letenky do 23 kg/osoba, pokud se neprekroci vaha, neni treba nic priplacet.

Moc děkuji za super rychlou odpověď smiley
Při rezervaci mi to hlásí jakoby v poznámce 4 sedadla v levo. Moc anglicky neumím tak si to překládám v překladači,
ale předpokládám, že to ničemu nevadí. Při koupi letenky a zadání promo kódu to ukazuje tu cenu (20.068/2osoby)
což znamená 10.039 za osobu, což je fakt super cena při odletu z Prahy!!!

vybrali jsme si odlet 14.11., což je číslo letu EY404 a návrat 8.12. co je číslo EY401, tak doufám že to ničemu nevadí, že ten zpáteční odlet
není ani číslo EY404 a ani EY403.....

Vůbec nevadí, že je druhý let v jiném kódu. Ono právě ani na cestu zpět nenabízí ten let (EY403) - nenavazuje na přípoj. Ty sedadla se daly změnit dle libosti. Ale i tak budeš mít kde sedět, takže je to úplně fuk smiley

tak a je zaplaceno smiley doufám, že odletíme smiley díky za bezva tip

Promo kód již není aktivní, ze strany Etihadu došlo k chybě – měl být platný pouze na lety z Abu Dhabi do Bangkoku a zpět.

Tak alespoň malá gratulace těm, kteří si to stihli koupit z Prahy smiley

ahoj, letím s ČSA z Prahy do Abú Dabí a potom přestup na Etihad z Abú Dabí do Bangkoku (stihla jsem akci Etihad promo kód na 5.139Kč).
Potřebuji poradit se zavazadlem - budu si muset při přestupu v Abú Dabí vyzvednout zavazadlo a přejít transitem na odlet do Bangkoku, nebo bude zavazadlo dopraveno až do cílové destinace (Bangkoku). Předem moc dík za pomoc smiley

Zavazadlo poletí až do Bangkoku smiley

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!