Pokud někdo plánuje návštěvu Bangkoku a vyžaduje let s ČSA + Etihad, nechť využije tento promo kód  .

Etihad: promo kód na 5.139 Kč !

Založil ve fóru Slevové kupóny a vouchery

11 reakcí

Pokud někdo plánuje návštěvu Bangkoku a vyžaduje let s ČSA + Etihad, nechť využije tento promo kód smiley

Promo kód: EYSOCIAL
Výše slevy: 1.000 AED / 5.139 Kč
Platný na lince: Abu Dhabi - Bangkok (spoje EY403 a EY404) lze kombinovat s přípoji!
Cestovní období: 01.11. - 11.12.2013
Lze uplatnit na: etihad.com

a dejte mi 5 minut, abych zjistil zda lze využít nějaké multi-city s těmito lety.

0

Tak u multi-city nevidím okno pro vložení kódu :/

0 Citovat

Prosím o radu,
právě jsem si zarezervovala tuto letenky pro 2 osoby,
ale systém se mne ptá na zavazadlo. Tak nevím jestli u této letenky je v ceně i zavazadlo a do kolika kilogramů.
Nebo jestli není v ceně žádné zavazadlo a musím si ho připlatit? Předem moc děkuji za odpověď. Dana

0 Citovat

Etihad ma v turisticke tride v cene letenky do 23 kg/osoba, pokud se neprekroci vaha, neni treba nic priplacet.

0 Citovat

Moc děkuji za super rychlou odpověď smiley
Při rezervaci mi to hlásí jakoby v poznámce 4 sedadla v levo. Moc anglicky neumím tak si to překládám v překladači,
ale předpokládám, že to ničemu nevadí. Při koupi letenky a zadání promo kódu to ukazuje tu cenu (20.068/2osoby)
což znamená 10.039 za osobu, což je fakt super cena při odletu z Prahy!!!

0 Citovat

vybrali jsme si odlet 14.11., což je číslo letu EY404 a návrat 8.12. co je číslo EY401, tak doufám že to ničemu nevadí, že ten zpáteční odlet
není ani číslo EY404 a ani EY403.....

0 Citovat

Vůbec nevadí, že je druhý let v jiném kódu. Ono právě ani na cestu zpět nenabízí ten let (EY403) - nenavazuje na přípoj. Ty sedadla se daly změnit dle libosti. Ale i tak budeš mít kde sedět, takže je to úplně fuk smiley

0 Citovat

tak a je zaplaceno smiley doufám, že odletíme smiley díky za bezva tip

0 Citovat

Promo kód již není aktivní, ze strany Etihadu došlo k chybě – měl být platný pouze na lety z Abu Dhabi do Bangkoku a zpět.

0 Citovat

Tak alespoň malá gratulace těm, kteří si to stihli koupit z Prahy smiley

0 Citovat

ahoj, letím s ČSA z Prahy do Abú Dabí a potom přestup na Etihad z Abú Dabí do Bangkoku (stihla jsem akci Etihad promo kód na 5.139Kč).
Potřebuji poradit se zavazadlem - budu si muset při přestupu v Abú Dabí vyzvednout zavazadlo a přejít transitem na odlet do Bangkoku, nebo bude zavazadlo dopraveno až do cílové destinace (Bangkoku). Předem moc dík za pomoc smiley

0 Citovat

Zavazadlo poletí až do Bangkoku smiley

0
11 reakcí